selam olsun, gece acıkanlar bölge sorumlusu ben deniz aaynenn rumuzlu kafasız kafa sözlük yazarı, saat 23 sularında kendi kendini kazıyan midem dakikalarca buzdolabına baktırır ve sonunda gün boyu yediğimin iki katı yiyerek bir güzel kilo aldırır, tok karnına da bir güzel uyunur ki sorma. çok şükür bu gecede karnımız doydu. iyi uykular kafa ailesi.
devamını gör...
(bkz: çok acıktım) biri sucuklu tost bassın meyveli yogurt kemiriyorum şuanda.
devamını gör...
uykumdan uyanıp yerim. her sabah pişman olup bir daha asla yapmayacağıma söz verip yine yaparım.
devamını gör...
sıcak yatağımdan çıkmaya hiç halim yok birisi getirse bir şeyler hiç hayır demezdim.
devamını gör...
nam-ı diğer gece yarısı fakirleri.
devamını gör...
evdekiler uyanmasın diye parmak uçlarıyla yürüyen, buna müteakip kapıları ve dolap kapaklarını tembel hayvan edasıyla açan, her açtığı dolapta boş çanak tabak ve bilumum bardak çeşitleri gören, çareyi en sonunda evvelsi günden kalma bozulmaya yüz tutmuş akşam yemeğini bilmem kaçıncı defa ısıtmakta bulan şahıstır. yani benim bu, az önce yedim sildim süpürdüm. bozuk muydu bilmiyorum ama ölmeyi beklediğim doğrudur.
devamını gör...
aklına türlü türlü her şeyi yemek gelir, ama sonunda noodle yiyerek günü kapatır. şahsen ben gece acıktığım için lahmacun bile söylemiş biriyim. hiçbiri akşamdan kalan yemeği yemek kadar sarmıyor.
devamını gör...
birkaç saatte bir acıkıyorum, acıkıyoruz; ailece acıkıyoruz, sülalece acıkıyoruz. gecenin üçünde kalkıp iskender yapmışlığım var.
aç karnına uyuyabilen insan cindir
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"gece acıkanlar" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim