çoğu insanın denemek istediği bir seks türü.
devamını gör...
ingilizcesi orgy olan iki kişiden fazla gerçekleştirilen seks festivalidir. bir çok kişinin eminim denemedigi ama merak ettiği seks fantezisidir.
devamını gör...
erkeklerin istediğinden neredeyse %90 emin olsamda kadınlarında merak ettiği acaba nasıl diye aklından geçirdiği seks çeşidi
devamını gör...
kimin eli kimin cebinde belli olmayan bir toplu beden aktivite eylemi.
devamını gör...
kurbanda danaya mı giriyoruz dediğim ilişki türü. biraz özel olmalı bazı şeyler en azından bence öyle.
devamını gör...
duygusuz bi durum bence , sadece tatmin...
devamını gör...
(bkz: insan da merak etmiyor değil hani) denilen seks türlerinden biri.
devamını gör...
mff olanı hayalleri süsler.
devamını gör...
anal deneyim de işin içine katılırsa, zührevi hastalık kapma ihtimaliniz epey çoğalır. gonore yani bel soğukluğu, epididimit v.b. hastalıklar erken teşhis edildiklerinde antibiyotiklerle bir şekilde tedavi edilebilen ve çoğunlukla vücutta kalıcı etkiler bırakmadan iyileşebilen hastalıklardır.

fakat hpv, herpes, hiv, hepatit c, klamidya (ımperial college’da aşısı geliştirildi geçen yıl), lenfogranuloma venereum (bununla enfekte olmak zordur daha çok hayvanlara tecavüz eden erkeklerde görülür) ile enfekte olursanız mevzu değişir. sözgelimi, anal ilişkiden hiv kapma ihtimaliniz vajinal ilişkiden hiv kapma ihtimalinizden fazladır. dolayısıyla geyler ya da anal seks yapmayı tercih eden heteroseksüeller enfekte olma riskini artırırlar.
devamını gör...
10.
mekan, mecra tanımayan; çeşitli uzuvlarını kullanarak, erotik çok sesli müzik yapan güruh.
devamını gör...
otobüs kuyruğunda bile kavga çıkarılan bir ülkede pek mümkün olmayandır.*
devamını gör...
yeterli alkolle, sabah kimsenin hatırlamak istemediği bir gece yaşanabilir.

kadınların yakın arkadaşlarıyla öpüşmeleri, erkeklerdeki "gay olma" çizgisi kadar sert değil. bunu sadece merak veya eğlence yüzünden yapan tipler var. cinsel yönelim olarak bile değerlendirmiyorlar. bunu yapınca lezbiyenliğe yönelik dürtüleri olup olmadığını sorgulamıyorlar bile.

erkek, hem toplumdaki statüsü gereği --hele de bu ülkede-- dominant karakter olma zorunluluğu yüzünden, hem de, fizyolojik yapısı nedeniyle cinsellik sırasında aktif-pasif rollerden birini seçme zorunluluğu yüzünden, bu konuda kadınlara nazaran çok katı.

30 tane bira içen bir adam, gidip "maça bakan kankamla sevişeyim de eğlence olsun" demez.

ama iki kadını bu noktaya daha kolay getirebilirsiniz. yatağınız katalizör olur. kadınlar ne yaptığını unutur. onlar tahrik olunca gözleri erkekten daha fazla döner.
devamını gör...
fantezi olarak kulağa hoş gelen eylem.
ama biraz sapkınca gibi.
devamını gör...
tr'de komik diyaloglara denk gelinebilecek bir seks türü. :))

yok abi bu coğrafyaya yakışmıyor bu mevzu.
devamını gör...
sadık olucagim birisi olmadığına göre fuckbuddy yapıp hayatımı gecinmeyi düşünüyorum.sizce kocayla grup seks yapmak mı doğru yoksa onun sizi aldatmasina göz yummak mı?
devamını gör...
renkler ve zevkler tartışılmaz ancak benim için weird shit'tir.
devamını gör...
ölünce cehennemde görürsün
devamını gör...
ölünce cehennem yok. kesin bilgi. bu iyi haberdi. cennet de yok. bu da pek umrumda değil. teistler karalar bağlayabilir. kara renkler seksidir. neyse.

sevgilinizle değişik nedenlerden dolayı denemeye poponuz yemese de fantezilerinizi mutlaka grup seksle süsleyin. sevgilinize beyninizin tüm karanlık dehlizlerini açmak ilişkinize yoğun ve az bulunan bir kalite katar. yatak odanız işte o zaman cennete dönüşür. gerekli tedbirleri almak koşuluyla deneyin de. kaybedecek bir şeyiniz yok.
devamını gör...
2 bayan efendiyle maalesef dün akşam kampüste gerçekleştirdiğim durum. bayan efendilerden biri vegan ve felsefe üçüncü sınıf öğrencisiydi. diğer kardeşimiz de ateist ve psikoloji birinci sınıf öğrencisiydi. kırtasiyede fotokopilerini çekelim dedik iş nerelere geldi emenike. bu işler bu kadar kolay olmamalı ya. kızlar biraz naz yapın cidden çok ucuzladınız bak. bu ekonomik krizde yarım saat konuştuğun kızı aynı günün akşamında afedersin cima eylemek suretiyle tavlamak nasıl bir şey ya. ben bile sevişebiliyorsam bu ülkede cinsel açlık yoktur dostlar. yatırım tavsiyesidir.
devamını gör...
hocam ilerici aydın kişileriz ama bu grup seks olayı benim hep midemi bulandırmıştır. özel değil yani grup olarak yapılıyor, neyse gece vakti yoldan çıkmayalım şurada efendi efendi yazıyoruz hiç gerek yok.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"grup seks" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim