kimsenin sizi çekemediğini gösterir.
devamını gör...
eskiden çok yaşanırdı bu olay, artık o kadar değil...

fakat yeniden yaşanmaya başlayacak, orası da kesin..
hayatta her zaman vardır, kronik şekilde problem çıkaran birileri...
bitmez, azalmaz, bir türlü son bulmaz..
devamını gör...
her zaman doğruyu söyleyen insanların başına gelir. doğru söyleyeni onuncu köyden bile kovuyorlar artık.
devamını gör...
siz kendinize nasıl davranıyorsunuz önemli olan budur. başkaları zaten bahane arar sevmemek için.
devamını gör...
kimsesiz, yalnız, asosyal ezik tiplerin en büyük problemi budur. yahu sen zaten kimsesiz, asosyal bir eziksin sana kim niye kötü davransın.
devamını gör...
"herkesin" durumu varsa, kişinin de düşünüp değerlendirmesi gereken bir şeyler yok mudur peki..
devamını gör...
ya yüzleşmekte güçlük çektiğiniz kör noktalarınız* çok fazladır ya da değersizlik ve yetersizlik duygularınız yoğun olduğundan dolayı herkesin sergilediği davranışları kişisel algılıyorsunuz. yani, herkes de size kötü davranıyor olamaz, bahsettiğim konularda bilinçlenmenizde fayda var diye düşünüyorum...
devamını gör...
bu tip insanlar genelde kendine iyi davranan biriyle karşılaştığında yerini yadırgar ve iyi davranan kişiye kötü davranmaya başlar. herkes kötü davranıyorsa belki de bir bildikleri vardır.
devamını gör...
kişinin kendi hatasıdır. bir kişi, iki kişi hatta hadi üç kişi falan neyse de herkese de size kötü davranma iznini vermenizden kaynaklanır ve akıllıca bir şey olmadığı da gayet aşikardır. kusura bakmayın ama insanlar açıkça size kötü davranabiliyorlarsa bunun yüzde doksanı salaklığınızdan kaynaklanıyor. öyle bir duruşunuz olsun ki sizden nefret edenler bile size çemkirmeye çekinsin. öyle bir karakteriniz olsun ki o kişi siz kendinizi ne kadar kötü hissederseniz hissedin bundan cesaret alamasın. bazı insanların saf kötü olduğunu kabul edin önce bir. sonraki amacınız da size karşı yapılan bir hamlede suratlarının ortasına kallavi bir yumruk atabilecek kapasiteniz olduğunu göstermek olsun. dünya çok acımasız arkadaşlar. bazı insanlar böyle cazgırlıktan anlıyor. fırsat vermemek lazım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"herkesin kötü davrandığı bir insan olmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim