1.
metrobüste sürekli insalara yer veren ince düşünceli yardımsever aktör.
devamını gör...
matrix reloaded çekimlerinde dövüş sahnelerinde istemeden canını yaktığı 12 figürana harley davidson motor hediye etmiş güzel insan.
devamını gör...
aksiyon filmlerinin başarılı oyuncusu harika bir karaktere sahip oyuncudur. kendisini matrix ile tanımışızdır. son dönemlerde john wick film serisiyle başarılı işler çıkarmıştır. ayrıca şeytanın avukatı filminde al pacino ile muazzam işler çıkarmıştır. severek izliyoruz güzel kalpli keanu reeves abi .
devamını gör...
metrobüste insanlara yer vermekten arta kalan zamanlarında ufak çaplı filmlerde oynayan son metrobüs fedaisi.
devamını gör...
türk vatandaşı olursa adı kenan rezzan olacak oyuncu.
devamını gör...
lübnan da doğmuş fakat kanada da büyümüş bir aktör. inanın bana hayatınız da bu adamdan daha mütevazi, daha kibar ve daha yardımsever bir ünlü göremezsiniz.
aktörlük başarılarına hiç girmeyeceğim çünkü çoğu kişinin bildiğine eminim (bkz: matrix). hayatında doğumundan itibaren bir çok zorluk çekmiştir bu güzel insan.

3 yaşındayken babası evi terketmiştir, ağır disleksi* sebebi ile birçok okuldan atılmış veya ayrılmak zorunda kalmıştır. 23 yaşındayken belkide hayatında en çok değer verdiği kişiyi, en yakın arkadaşını aşırı dozda uyuşturucudan kaybetmiştir. 27 yaşında kız kardeşine losemi teşhisi konulmuştur ve zor zamanlar geçirmiştir.* ilk defa 34 yaşında evlenmiştir fakat çocuğu ölü olarak dünyaya gelmiştir. bazı sebeplerden dolayı eşinden ayrılmıştır fakat ağır depresyona girmiş olan eşi 18 ay sonra araba kazası yaparak hayatını kaybetmiştir. belkide son yaşadığı trajediden dolayı bir daha evlenmemiştir.

keanu abimiz ayrıca 360 milyon dolarlık bir özsermayeye sahip olmasına rağmen hala toplu taşım kullanmaktadır. 20 seneyi aşkın süredir hastanelere yaptığı milyon dolarlık bağışların* açıklanmamasını istemiş fakat bir şekilde sızdırılınca keanu abimiz magazincilere sinirlenmiştir. en sevdiğim aktördür kısaca kendisi.*
şurdan da tatlış bir videosuna bakabilirsiniz.
devamını gör...
neden cyberpunk 2077 projesinde rol aldın be reis ? dedirten aktör.
devamını gör...
constantine filminde şeytan ile olan sohbetleri çok kalenderdir. şeytanın hareketleri ve mimikleri insanı mest eder.
devamını gör...
örnek vermek gerekirse karakterli bir herif. arabanın mercedesi gibi , ister hızlansın ister yavaşlasın bir konforu ve duruşu var. yeminle bunun sahip olduğu imkan bende olacak , aynı şahin gibi g.tü başı dağıtırdım.

oynadığı roller için iyi ya da kötü diyebiliriz. yani o konuya çok takılmıyorum ama kişinin kendisi karakterli.
devamını gör...
matrix reloaded filminde dövdüğü her figürana harley davidson marka motosiklet hediye ettiğini okumuştum yıllar önce.
devamını gör...
aşık olduğum oyuncu. hem oyunculuğuna hem karakterine hem de görüntüsüne bayılıyorum.

bu profil keanu reeves aşığıdır evet.
devamını gör...
nam-ı diğer keanu reis. oyunculuğu pek de kusursuz olmasa da sempatikliği ile kendini sevdirir. şeytan tüyü vardır kendisinde. her halükarda doğal gözükmeyi başarmasını çok ilginç buluyorum. oyunculuğunun çok iyi olmaması da bununla alakalı bence. bir film karakteri olarak kıvamını da john wick'te bulduğunu düşünüyorum. öyle berbat bi senaryoyu ancak keanu bi kült haline getirebilirdi. onun yüzünden bir ay benelli m4 videoları seyrettim. sağolsun bazı arkadaşlar da bizi kendisine benzetirler, o yüzden de ayrı bi severim keratayı. ayrıca çok nadir dublör kullanıyor olması da kendisine hayran bırakmakta, diyerek bitireyim.
devamını gör...
acilen önümüzdeki star wars film serilerinden birine katılması gereken aktör. hangisi mi ?

tabi ki knights of the old republic. kotor1 ve kotor2'nin filmi çekilse keşke... ve keanu reeves'i de darth revan olarak görsek falan...
devamını gör...
bol bol john wick çeksin veya hangi filmi çekerse çeksin izleyelim. parti kur oy verelim adam!
devamını gör...
ölümsüz olduğunu düşündüğüm aktördür. matrix’in dördüncü filminden birkaç fotoğraf sızdırılmış, adam hâlâ aynı tipte. inanılmaz şaşırtıcı bir şey.
devamını gör...
adamın yüzü hiç değişmiyor. benim de hiç değişmedi bu saatten sonra da değişmez sanırım. ne çok ortak noktamız var. *
devamını gör...
yaşadığı trajediler ,nedense resmen gözlerinden okunan yakışıklı aktör.karakterini, duruşunu çok seviyorum. şöhretin değiştirmediği vicdanlı adam. severiz.
devamını gör...
kendisini hayranlık derecesinin bir tık üstünde takip edip sevdiğim kanadalı aktör.
isminin anlamı "dağlardan esen rüzgar" olan bu şahane varlık dağlardan esen rüzgarlar gibi insana huzur vermektedir. yer aldığı projelerde 8 farklı filmde "john" isimli bir karaktere can vermiştir.
mimik yapmayı sevmeyen, genellikle abartısız ve akılda kalıcı bir oyunculuk performansı sergileyen ve gerçek hayatta yaşadığı tüm zorluklara rağmen karakterini ve çizgisini koruyabilmiş bir efsanedir benim için. ki hayat hikayesi hakkında bilgi sahibi olduğunuz zaman yaşadığı şeylerin her insanın kaldıramayacağı şeyler olduğunu görürsünüz. kazandığı paralarla çevresindeki insanları mutlu etmeyi seven bir mizacı da olduğu için kalbimizde yeri ayrıdır.
tam manasıyla bir başak burcu erkeğidir. aşırı derecede samimiyet kurmadığınız sürece kendisi hakkında sadece yüzeysel bilgilere sahip olabilirsiniz. muazzam genleri ile uzun bir ömür dilerim kendisine.
devamını gör...
aşı olmuş ve herkese tavsiye etmiştir.
devamını gör...
internette şimdiye dek 1 tane bile hater'ına denk gelmediğim aktör. sanırım hater'ı yok.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"keanu reeves" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim