1.
hazırlanmaya başladığım fakat pek bir umudum olmadığı sınavdır, ayrıyetten bu kitap fiyatları nedir? kitap bağışı yapmak isteyen olursa kabul edilir. not: a grubu
devamını gör...
saç döktüren sınav.
devamını gör...
yaklaşık iki aydır hazırlanmaya yavaştan başladığım sınavdır.
hazırlanmak için dershaneye gitmeyi salgın öncesinde de düşünmüyordum ama şimdi mecburen gidemiyorum.

youtube üzerinden videolar izleyerek ve bolca soru bankası kitapları alarak bir yerlere varmaya çalışıyorum.

bu arada kitapları ikinci el olarak dolap uygulamasından satın alıyorum, ihtiyacı olanların bakmasında fayda var.
devamını gör...
tek senelerde daha kolay olduğu rivayetine inanmak istediğim fakat hazırlanmadan girip puan yükseltmeyi deneyeceğim, açılımı kamu personeli sabır selamet olan güzide bir sınavımızdır.
devamını gör...
yavaştan hazırlanmaya başladığım sınavdır, bu arada hiç allahınız yok mu bu kitap fiyatları nedir? gygk ve bölümlere vereceğim paranın haddi hesabı yok, ucuza kitap istiyorum...
devamını gör...
atama sayılarını görüp vazgeçtiğim sınavdır, gençliğimi psikolojimi bu kadar paslanmış bir çarkın içerisine atamam.
devamını gör...
hazırlanmaya çalıştığım sınavdır.
devamını gör...
ben de bir ara hazırlanmaya başlasam iyi olur dediğim sınav
devamını gör...
arkadaşlar kaynağa ihtiyacı olan varsa elimde 2016 pegem yayınlarının genel kültür genel yetenek kitapları, 2018 isem yayınlarının eğitim bilimleri kitapları mevcut.
devamını gör...
kamu personeli seçmek için her yıl yapılan sınav.
ayrıca hazırlanmayı düşündüğüm ama yeterli motivasyonu sağlayamadığım bir sınav olur kendileri.
devamını gör...
tamamen psikolojik savaş sürecidir. ciltlerce kitap ve ders materyali bitirecek, ders masasında kamburunuz çıkacak. eş dost iki de bir bırak bu işleri diyecek. az olan atama sayıları sürekli canınızı sıkacak. ama olsun pes etmeyin. ben etmedim. hala mücadele ediyorum.
devamını gör...
gerçekten puana göre atama olduğunu düşünenler hazırlansın fakat şu gerçeği göz ardı etmeyin torpil yoksa 100 almadığınız sürece mülakata çağrılma şansınız az.50 60 alın akpden adam bulun yerleşin kasmaya gerek yok.
devamını gör...
akp’den hiç adamım yok, her türlü siyaseti kirli buluyorum, hiçbir torpil filan aramadım, 100 de almadım yukardaki yazarın bahsettiği gibi ama en iyi kamu kurumlarından birine yerleştim ilk mülakatımda. torpil yok mu? evet muhakkak vardır ama siz gerçekten iyiyseniz, iyi olanı da alıyorlar. yoksa kime iş yaptıracaklar?
devamını gör...
hayatımda hiç girmediğimden; benim için diğer yıllardan bir farkı olmayan sınav.
devamını gör...
2020 versiyonundan 89 alıp oturduğum sınavın 2021 atağıdır. girmeyin sadece vakit ve emek kaybı. liyakat desen hak getire!
devamını gör...
hiç çalışmadan 99 alacağım sınav.
devamını gör...
insanın ömrünü çürüten, en güzel yıllarını çalan güzide sınavlarımızdan biridir. bu da burda dursun bakar bakar ağlarım.
devamını gör...
merkezi atama yapılan bölümlerde torpil olmuyor. olsa da çok az. o yüzden torpil var girmeyin diyenlerin sözlerini kulak ardı ediniz.he kontenjan çok az, bu iş bir kumar derseniz hak veririm.

sınıf öğretmenliği bölümünden hazırlanan arkadaşlara yardımcı olabilirim elimden geldiğince.
devamını gör...
bir öğretmen olarak öğretmen olduğumu kanıtlamak için 2 yıldır hazırlandığım sınavdır. ancak sınavdan sonra artık özel sektörde yoluma bakacağım. zira bilişim çağında bilişim teknolojilerine verilen 50 kontenjan (evet elli) eğitim politikası adına beklentilerimi yeterince netleştirmiştir. yani kısacası bilişim teknolojileri öğretmeniyseniz 88 alsanız dahi atanamayacağınız sınavdır.
devamını gör...
varsa hazırlanan iletişime geçelim soru çözelim birlikte. özellikle gkgy kısmı benim için zorlayıcı.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kpss 2021" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim