#televizyon dizileri
aksiyon / macera / tarih / yerli
2 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

ilkokul müsameresi ayarında oyunculukların sergilendiği, ortada müthiş bir malzeme ve hikaye olmasına rağmen senaryosunu ve diyaloglarını oldukça yetersiz gördüğüm dizidir. tek artı yönü cünyet arkın'ın arada bir görünmesi sanırım.

diriliş ertuğrul bile bundan daha güzel diyebilirim.
devamını gör...
izlemeden yorum yapmam. izledim şimdi rahat rahat eleştiririm. dizide türkler sütten çıkmış ak kaşıktır. hırsızı, arsızı, tecavüzcüsü olmayan melek gibi bir halktır. bizanslılar ise bildiğin o... çocuğudur. bu tarafsızlıktan uzak oluş dizinin berbat olmasının ana sebebidir.
devamını gör...
erkeklerinin kaslı kızlarının çok güzel göstermiş ve vikinglerin türk olabileceğini aklıma getiren dizidir. ayrıca bir ülkenin tarihî bu kadar mı iyi anlatılır hiçbir sıkıntı yok her şey günlük gülistanlık.
devamını gör...
ülkede milliyetçilik adında zehirli ekmek yiyenlerin toplumu uyuşturmak için yayınladıkları bir dizi. diğer kurum ise din. onlar da kendi zehirli ekmeklerini dizi ya da programla pazarlarlar. milliyetçilik ve din her zaman satar. birinin sloganı vatan millet sakarya diğerinin sloganı ya ümmetsin ya parya.
devamını gör...
ortadogunun gülü haline geldik bize tapsa tapsa pakistanlılar afganlar tapar zaten yeah dünyayı yönettik yeah hücum haydi dirilelim haydi kurtulalım derken halıyı dürüp üstüne binen savaşçı ruhlu osmanlı delikanlıları türedi.
devamını gör...
atv'nin fonladığı ve yayınladığı dizi. olumlu olan tek yani cüneyt arkın ve tamer yiğit gibi usta isimleri bünyesinde barındırmasıydı. onun dışında ağır çekim savaş sahneleri, her konuşmada arkaya fon müziğinin bastırılması, osman bey'in sürekli bağırması falan aşırı saçma bir şey. diriliş ertugrul bundan daha iyiydi ve gerçekçiydi.
devamını gör...
biri, atalarımızı kana susamış, kişilik bozukluğu olan, kafa kesen cellatlar gibi gösteren bu diziye dur desin! eğer bizim atalarımız bu kadar vahşi olsaydı anadolu'da 50 sene barınamazdık.
biz bu toprakları kılıcımız kadar anadolu erenleriyle, alperenlerle, tasavvufla, hoşgörü ve saygıyla da fethettik, vatan yaptık. bu diziler cidden atalarımıza hakarettir.
devamını gör...
150 bölüm geçti daha bir kişi sevişmedi, sevişmeyi geçtim öpüşmedi bile. bu osmanlı nasıl çoğaldı? bu ne silkim dizi. sürekli kılıç kalkıyor alimünüm. başka bi şeyin kalktığı yok.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kuruluş osman" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim