boy, pos, kilo, sıradanlık, etkisizlik, öz güvensizlik, tipsizlik, çirkinlik, ineklik, isteksizlik, çalışkanlık, ağzın laf yapmaması, aşağılanan biri olmak, lisede karşı cins olmaması gibi sebepleri olan insanlardır. üniversiteyi de sevgilisiz bitireceğine inanırlar.

not: kuyruk acım yok.
devamını gör...
kendine göre biri karşısına çıkmamıştır ya da doğru an hiç gelmemiştir. hakkında başlık açacak kadar büyütmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.
devamını gör...
arkadaşın kuyruk acısını anlamadım. bir yakınına lisede sevgilisi olmayan insanlar mı saldırdı?yardım lazımsa (kan, doku organ) yardım başlığına yazabilirsin. şikayet etmek için savcılığa gidebilirsiniz.
devamını gör...
boşuna lise okumuştur.
devamını gör...
benimdir. çok üstten bakardım erkeklere. iltifat edenleri azarladığım bir dönem bile oldu. sonra öğrendim çocuklar kötü etkilenmiş bundan. üzüldüm ama iş işten geçmiş işte.
devamını gör...
aralarında bulunduğum topluluk. şahsen, hiç ilişki/sevgililik gibi taraflarda gözüm yoktu. derslere ve sınavlara abanmışken, ilişkinin sorumluluğunu almak zor olacaktı.hâliyle ben de bu düşünceyle, mezun oldum. birde okuduğunuz lise de biraz etkiliyor. daha ergenlikten çıkamamış insanların olduğu toplulukta kendiniz gibi birini bulmak zor olur. tabii bazı akranlarım sevgilim olsun diye ilişki yaşıyordu.*
devamını gör...
üniversiteyi de sevgili olmadan bitirebilecek insandır. ınanclari ona bunu emretmiş. o da, ne kadar karşına ondan hoşlanan kişi çıksa da bunu yapmıştır. sonra bu fikirden sıyrılır kendince kurallar içinde sevgilisi olur. bu sefer o inançlı kiz gider kendi içinde inanç devrimi yapar. sevgilisine "ben artık deistim" dediği zaman "ne değiştin kuzucuk?" cevabını alır. oturup durumu anlatir , bu sefer kabul görmez iman etmesi istenir. kız ayrılmak isteyince sevgilisi ona, istediği gibi inanmasının sorun olmayacağını der fakat kız bu oltayı yutmaz.
ve anlar ki ınsanın en mutlu hali kendi haline kaldığı halidir. sevgili yok diye hayıflanmayın ne tiksinç ilişkiler var; birbirini sömüren, hayati zindan eden,huzur bırakmayan.
kendinize dönün huzur içimizde.*
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"liseyi sevgilisi olmadan bitirmiş insan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim