#netflix filmleri
drama / gerilim / suç / gizem
7 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde ıdris elba, andy serkis, cynthia erivo, vincent regan, hattie morahan, dermot crowley, thomas coombes, nicola achilleas, lauryn ajufo, tara fitzgerald, bianca bardoe, enzo cilenti, einar kuusk ve henry hereford gibi oyuncuların olduğu film gerilim türünde 2023'te yayınladı. filmin yönetmeni ise jamie payne'dir.

film bir gencin telefonla aranarak bir yere çağrılması ve oradan kaçırılınca olaya bakan polis luther'in hapse düşmesi ile başlıyor. insanların zaaflarını kullanarak onlara olmadık şeyler yaptıran birinin yönlendirmeleri ile luther'a bir mektup gelir hapiste ve luther hapisten kaçmanın yolunu bulup bu adamı aramaya koyulur. ona hapiste verilen radyo frekansından ulaştığı adamdan öğrendikleriyle adama yaklaşan luther onu bir meydanda kıstırır ama polis olaya karışınca ortalık karışır. kovalamaca sonunda adam kaçmanın bir yolunu bulur ve luther da ortadan kaybolur. luther bir şekilde adama ulaşmak istediği için daha filmin başında kaçırılıp öldürülen çocuğun annesi ile konuşmaya gider ve ondan aldığı bilgileri polisin içindeki arkadaşına söyler o sayede adamın kimliğine ulaşan ve karısına ulaşan luther ve polisler bu bilgileri kullanıp onun nerede olduğunu bulur ama adam bunu da bekliyordur. luther ve bir polisi yakalayıp canlı yayın yaptığı sırada luther onun kimliğini ve kim olduğunu söylemeye başlayınca adam kaçmaya başlar peşinden giden luther onu arabada yakalar ve kaçmasına izin vermez ve soğuktan donan gölün derinliklerine düşüp ikisi de boğulacakken polisler luther'e kurtarır. filmin sonunda tabii ki ilerisi için bir açık kapı bırakıldı.


izlenebilir bir film tarzını seviyorsanız. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"luther: the fallen sun" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim