1.
ankara büyükşehir belediye başkanıdır. erkek/kadın fark etmez herkesin aşık olabileceği bir adamdır. yaptıkları, tavrı, cesareti ile her geçen gün daha çok sevdiğim kişidir. kendisi cumhurbaşkanı olsa memlekete temelli dönüş yaparsın öyle bir adamdır kendisi.
devamını gör...
2.
babam olmadığı için kendisine kırgın olduğum adam.
devamını gör...
3.
artık ankaranın nesi güzel ki ya dediklerinde verdiğim cevaptır. keşke vasıfsız akrabalarım yerine kendileri akrabam olsaydı.
devamını gör...
4.
cumhurbaşkanı olamayacak adamdır. boşuna linçlemeyin siyaseti twitterdan takip etmeyi bırakanlar görecektir. ancak kendisi çok büyük ve değerli bir belediye başkanıdır. bazı şeyler tadında kalmalı ankara onun elinde güzelleşmelidir
devamını gör...
5.
(bkz: bu bana biraz abartı geldi)
doğma büyüme ankara'da yaşayan birisi olarak melih gökçek sonrası ankara'da hayatı kolaylaştırma veya gelişim adına, yukarıda bahsedildiği üzere mansur yavaş in akrabam olmasını isteyecek şekilde bir düzenleme yahut rejenerasyon gelmedi. istanbul da olduğu gibi seçmen burada pişman olmadi lakin yoktan yere tribe girmenin abartmanin manası da yok.
değişiklik ferahlıktır genelde hayır vardır, mansur yavaş tan memnunsuz değilim ama kendisinin geldiğini belli etmek için sağa sola scooter koymaktan daha fazlasını yapmalıydı, ki bir öncekinden farkı olduğu belli olsun.
devamını gör...
6.
ankara güzelse sebebi sensin başkanım...
devamını gör...
önceki dönemlerde alınan lüks araçları satışa çıkarmış.
ayrıca karantinada olan vatandaşlara da kahvaltı ve yemek yardımı yapacağını söylemiş.

ilk defa bu kadar umutlu hissediyorum...
devamını gör...
kendisinden son derece memnun olunan ankara belediye başkanıdır.

ötekinden farkını gösteremedi, martı koymaktan başka iş yapmadı diyen tayfanın çok büyük ihtimalle geçmiş dönemlerden gelen mamaları kesilmiştir.

kendisini tanımam, ne belediye ile ne de taşeron firmalar ile gram iş ilişkim ya da akrabalığım bulunmamaktadır ancak sırf eleştirmek olsun diye laf söylenince, şehrin her tarafına dinazor diken, eser diye apartman aydınlatması koyan adamdan farkı yok denince biraz geriliyorum açıkçası.

mansur yavaş, polatlı ilçesinin kronik hale gelen içme suyu hattının iyileştirilmesi projesine başlamıştır.
etimesgut türk kızılayı caddesine, iki adet battı çıktı yaparak trafiği ciddi ölçüde rahatlatmıştır. hem de öbür başkanın sözde şehir girişi olan yerlere ne idüğü belli olmayan kapı diktiği paraya.
sincan - ayaş yolu üzerinde köprülü kavşak inşaatı devam etmekte olup, yenikent -sincan organize sanayi bağlantısı yine bir battı çıktı ile geçen sene çözüme kavuşturulmuştur.
yirmi yıl sonra belki de ilk kez, covid öncesi dönemde, toplu taşıma araçları, metrolar temizlenmeye başlamıştır.

bunlar ilk aklıma gelenler. bir de pandemi sürecinde başlatılan ve devletin bir kısmına engel getirdiği sosyal yardım kampanyaları var.

mansur yavaş size fazla arkadaşlar. kar yağdığı zaman "yollar neden tuzlanmıyor" diye yazdığınız zaman "tuzladık, inanmazsan yala da bak" diyen adamlar lazım.

gidin ötede oynayın.
devamını gör...
adamdır adam! halk onu cumhurbaşkanı olarak görmek istiyor ama kendisi siyasi hesaplarla kirlenmemiş birisidir, öyle bir hedefi olduğunu düşünmüyorum ben, mansur başkan aslında siyasetçi değil devlet adamıdır, dava adamı değildir görev adamıdır. cumhurbaşkanlığı gibi siyasi ve kirli bir makam için mansur yavaş fazla iyidir. o yüzden cb olması pek muhtemel değildir, birilerinin gazına gelir de o yola girerse eğer, kaybetmesi muhtemeldir. bakmayın siz milletin dediklerine, seçim zamanı gelince 3 kuruşluk çıkar için oyunu satan milletin sözüne güven olmaz. onun için ankara büyükşehir belediye başkanlığında en az 1 dönem daha kalması gereken muhterem şahıstır.
devamını gör...
10.
her şeyden evvel türk kültürünü bilip tanıyan ve gençler için çalışmak gerektiğini düşünen bir adamdır. ilk belediye başkanlığı görevini beypazarı ilçesinde gerçekleştiren mansur yavaş, bölgeyi turizme açan ve bölgenin gelişiminde büyük rol oynayan kendisi de beypazarlı olan değerli bir vatandaştır. milli bayramlarımıza, atamıza, manevi değerlerimize samimiyetle önem vermesi benim gözümde onu mükemmelleştiriyor. ankara'daki başkanlık görevini başarıyla tamamlayıp daha büyük yerlere gelmesi temennimdir fakat üzülerek farkındayım ki mansur başkanın önünü açmayı yoluna taş koyacaklar.
devamını gör...
11.
ankara büyükşehir belediye başkanıdır. görevini yapan siyasetten uzak koltuğunun hakkını veren devlet adamıdır.
devamını gör...
12.
az önce aralık ayı sonuna kadar tüm köylerimize ücretsiz internet hizmeti sağlamış olacağız diyen, ankara büyük şehir belediye başkanı
devamını gör...
13.
işini çok iyi yapan ankara büyük şehir belediye başkanıdır. hala bozulmadan değişmeden görevini sürdürmeye devam ediyor. takdir ve saygıyla selamlıyorum.
devamını gör...
14.
oturduğu koltuğun hakkını veren, görevinin sorumluluğunu çok iyi yerine getiren ankara büyükşehir belediye başkanı.
devamını gör...
15.
iki tür belediyecilik var.
birincisi halkçı ve samimi belediyecilik
ikincisi gösterişi seven, göz boyayan, reklam belediyeciliği.
ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş da birinci olana örnek.
devamını gör...
16.
abb başkanı, tam bir devlet adamı.
devamını gör...
17.
işini hakkıyla veren insanlardandır.
devamını gör...
18.
gençlerin umursanmadığı bir ülkede onları unutmadığını düşündüğüm ve bunu yaptıklarıyla kanıtlayan tek kişi.
üstlendiği görevin hakkını veriyor, çok da samimi biri.

iyilerin kazandığına inanmak istiyorum, umarım öyle de olur.
devamını gör...
19.
yavaş gardaşım yavaş geliyor mansur yavaş şeklinde seçim kampanyalarının yapıldığı, ileride cumhurbaşkanı olarak görmek istediğim, şu an ankara büyükşehir belediyesi başkanlığını başarıyla yürüten türk siyasetçidir.
devamını gör...
20.
göreve geldiği andan itibaren adeta sosyal belediyecilik kitabı yazmıştır. her türlü sorunda anında halkının yanında olmuş, polemiklere asla izin vermeyip sadece kendisine verilen görevi en mükemmel şekilde yerine getirmiştir. insanların unutmuş olduğu devlet halk içindir esasını fazlasıyla yerine getirmiştir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"mansur yavaş" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim