odtü'de lgbt bayraklarıyla donanan bir grup öğrenci, isyan-devrim-özgürlük sloganları eşliğinde millet ittifakı'nın adayı kemal kılıçdaroğlu’na destek yürüyüşü gerçekleştirdi.

en anlamlı destekte geldi.*
(bkz: https://www.trhaber.com/odt...).
edit. ne günlere kaldık eş cinselliğin iyi olduğunu savunanı da gördük. icarus flees to pluto iyi sende katıl onlara seni tutan mı var. evet benim için o görüntüler komik. sende yazdıklarınla yeterince komik oldun. sana da güldüm.
köpek görmek istiyorsan git aynaya bak.
bu arada seviyeni de gördük. herkesi kendin gibi 3 kuruşa tav olacağını sanmanda çok komik.
kafasızyazar müneccim mi silkti seni eşeğe tecavüz eden sapığı sizin ki, bizim ki diye nasıl bildin. kafana göre senaryo yazıp insanları zan altında bırakmak sonrada suçlamak nasıl bir kafa. odundan farksız. sizin sapık bizim sapık yok. sapık sapıktır.
az daha kaçıracaktım. bu arada anlamlı bir destek de kılıçdaroğlu'ndan lgbt taraftarlarına gelmiş. kılıçdaroğlu lgbt ailesine fahri üye olmuş. #729867.
devamını gör...
neden koştuklarını anlamadığım yürüyüştür.
devamını gör...
şöyle bir kareyi koyayım göğsümü gere gere.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
olm bu komünitenin en çılgın mensupları kim hepimiz biliyoruz. öyle sarkastik entryler olmuyo
devamını gör...
malum cenahtan arada böyle imalı aklı sıra aşağılamaya çalışan çıkışlar olur, sonra bir trans birey bizimle yatanların listesini veririz der, susarlar.
devamını gör...
lgbt birey olmak ayıp hadi aklınca dalga geç ama küçücük çocuklara hallenen cemaatçilerden olunca ayıp değil ona 3 maymunu oyna. gıkınızı çıkarttınız mı ensar olaylarında, cemaat yuvalarında küçücük kızlar ne olduğunun bile farkında olmadan gelin yapılırken.
lgbt bireylik ayıp ama sizin safta olunca akil insan yapmak normal.
ulan şu lgbt birey diye anlamsız bir şekilde küçümsemeye çalıştığınız insanlar sizden kat be kat düzgün insan be. daha bir kere denk gelmedim birine tecavüze tacize yeltendiklerine, çocuk çocuğun ırzına geçtiklerine, hayvanlara tecavüz veya işkence ettiklerine. sizinkilere görüyoruz eşeğe tecavüz ederken, kamyon arkasına bağlayıp sürükleyerek götürürken, yolda hayvanlar için konmuş su kabına tekme atıp devirirken, kafasını kürekle ezerken. fırsatını bulduğunuz anda gücünüzün yettiğine neler yaptığınızı defalarca gördük. sorsam allah'tan korkarsınız. dışladığınız şu insanların azıcık insanlığından, vicdanından feyz alsanız, biraz utanma duygunuz olsa keşke.

kendisiyle aynı inanmıyor, cinsel tercihleri farklı falan diye milletin kafasını kesenlerle aynı safta olacağıma; lgbt bireylerle aynı safta olmayı bin kere tercih ederim.
devamını gör...
yürüyüş denmiş ama avrasya maratonundan hallice olan koşu. isteyen istediğine versin desteğini. destek verdikleri de bunlara destek vermiyor mu zaten? sorun yok.
devamını gör...
destek yürüyüşü demişsiniz ama osmanlı ordusunda savaşın startını veren deliler gibi koşuyor kardeşlerimiz iplerinden kopmuşlar gibi. ipi kuşağı salıvermişler ayın. kşjkşj
devamını gör...
tüm trans, lgbt, eşcinsel ne varsa hepsinin tek partisi vardır
o da
akapkk
dır..................................
bak nasıl can hıraş akapeye oy istiyorlar ?
yemezler başka kapıya.
izleyin.....
devamını gör...
ben de eşcinselliğin karşısındayım lakin yanında olup karşısında gibi de durmuyorum akp gibi.

akp nin eşcinsellere tanıdığı hakları alıntılayalım, bunları yapan sizseniz kılıçtaroğlu' nu eşcinsellik üzerinden vuramazsınız:

09/10/2002 yılında recep tayyip erdoğan eşcinsellerin hak ihlali yaşadıkları ve kendi yönetimlerinde herhangi bir ayrıma maruz kalmayacaklarını taahhüt etti.

08/04/2007 yılında akp hükümetinin onayı ile lgbt öğrenci derneği kuruldu.

31/05/2007 yılında istanbul’da 170 yataklı lgbt oteli açıldı.

29/11/2011 yılında 6251 sayılı lgbt yasası çıkarıldı.

05/04/2013 yılında lgbt kurumsal olarak sosyal medya platformlarında yerlerini aldılar.

02/05/2013 akp iktidarının onayı ile meşcid (müslüman eşcinseller derneği) kuruldu.

19/09/2014 yılında etcep (eğitimde toplumsal cinsiyet eşitliği) akp iktidarının onayı ile yürürlüğe girdi.

28/06/2015 yılında akp iktidarının izni ile lgbt onur yürüyüşleri başladı.

23/10/2015 yılında akp iktidarının onayı ile türkiye’de lgbt dernek sayısı 22 oldu.
devamını gör...
seçmen göz önünde bulundurulursa 'destek olalım derken köstek olduk' yürüyüşüdür.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"odtü'de lgbt bayraklarıyla kılıçdaroğlu'na destek yürüyüşü" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim