1.
zeki, sivri dilli huysuz virjin karakterini canlandıran temmuz 2020'de kaybettiğimiz güzel insan bir daha böyle bir kişi gelmeyecek biliniz.
devamını gör...
bu adamın mizahını seviyorum ben. huzur içinde uyusun. bugün erol evgin'li bir başlık gördüm sözlükte. paylaşıp paylaşmama konusunda kararsız kalmıştım. aranızda '' off bunlar nasıl konuşmalar böyle?'' diyenleriniz belki olur diye. huysuz ve erol evgin program yapmıştı, merak edenler youtube'den bakabilir. o programdan bir kesit yükleyecektim.
devamını gör...
mirasını “türkiye eğitim gönüllüleri vakfı” na bağışlayan, 87 yaşında hayatını kaybeden ve 2012 yılında “benzemez kimse sana” adlı yarışmada son kez kanto yapan yüce gönüllü sanatçı.

iki yeğeni mirasını, baskı altında bağışladığına dair itiraz davası açmış. neyseki yaşarken noter huzurunda mirasını yazdırmış ve öncesinde sağlık raporu almış. demekki adamcağız başına gelecekleri biliyormuş. birçok yayında da mirasını bu kuruma bağışlayacağını ve onlar için bedava program yapacağını hatta nakit para bırakacağınıda söylemişti ki yaptı da. umarım dava reddedilir ve miras yerine ulaşır.
devamını gör...
1 ekim 1932 trabzon' da doğmuş, 17 temmuz 2020 tarihinde de vefat etmiştir. şarkı, sunucu ve drag queen olarak bilinmektedir.
devamını gör...
türk halkının kendisiyle bir derdi olmamasına rağmen, varmış gibi gösterilmeye çalışılan kişi.
devamını gör...
yeteneğine her zaman hayran olduğum, türkiye'nin en güzel renklerinden birisiydi.
devamını gör...
12-13'lü yaşlarıma değin, kendisini hep huysuz virjin olarak bilmiştim.

bir şov olduğunu idrak ediyordum fakat hiç seyfi dursunoğlu olarak görmemiş, dinlememiştim onu.

bir zaman, söyleyişisine denk geldim. "aman allahım!" demiştim. böyle hoş bir hitap, böyle güzel bir türkçe, bu nahiflik, hafif nüktedanlık... şok ve mest olmuştum. çok sevmiştim. ailemdeki yaşlıca bir akrabam gibi bir sıcaklık hissettimdi.

bundan seneler mukaddem, bir röportajında, içten merdivenli güzel evinde, trabzanı tutarak ve çıkarken merdivenlerden, aşağı yukarı şunları söylemişti;

"bir gün bu merdivenden çıkacağım fakat inemeyeceğim."

ve şöyle de diyordu; "benim üzüldüğüm, ben gideceğim, çiçeklerim kalacak, kuşum kalacak, köpeğim kalacak."

mastor'un az biraz huysuzluğu vardır, ustayı zaman zaman taklit ederiz.

ne güzel insandı, ne güzel sanatçı... aynı levent kırca'ya çıkardığı gibi, kendisine de sıkıntı çıkardı şimdiki hükümet... allah belalarını versin.

sevdim seni üzme beni
devamını gör...
sanat müziği aşığıydı. radyoyu ayrı severdi, hep dinlemede olduğunu belirtirdi. mesajlarını eksik etmezdi. sevdiği programları asla kaçırmazdı...
öylece gitti. adeta bizleri öksüz bıraktı.
devamını gör...
mirasını çağdaş yaşamı destekleme derneğine bağışlamış canımcım
devamını gör...
sana olan sevgimi kelimelere dökmekte zorlanıyorum. yerin asla dolmayacak. türk halkının kalbinde yerin en derinlerde. seni çok seviyoruz. ölümsüzsün, canımsın <3

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"seyfi dursunoğlu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim