aksiyon / komedi / suç
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde samuel l. jackson, richard roundtree, jessie t. usher, regina hall, alexandra shipp, lauren vélez, avan jogia, method man, matt lauria, tashiana washington, ıan casselberry, sylvia jefferies, michael shikany, almeera jiwa, leland l. jones, chivonne michelle, robbie jones, ısaach de bankolé ve philip fornah gibi oyuncuların olduğu 2019 yapımı aksiyon/suç türündeki bu filmin yönetmenliğini ise tim story yapmıştır.

shaft aslında geçmişte kendisiyle uğraşan birinden oğlunu korumak için ondan uzaklaşır ama oğlu büyüyüp arkadaşının ölümünü araştırmaya başladığında bir anda onu karşısında bulur. kendisine yardım etmesini isteyen oğluna başta öylesine yardım etse de daha sonra oğlunun peşinde olduğu adamın onunda aradığı adam olduğunu öğrendiğinde daha fazla araştırmak için onunla her yere gider. bu sayede hem oğluna hem de kendine yardım etmiş olacaktır fakat işler istedikleri gibi gitmez ve ipuçları başta yanlış adamı yakalamalarına sebep olur ama vazgeçmeyip işin üstüne gittiklerinde gerçek kötüleri bulurlar ama bu seferde oğlunun kız arkadaşını alıp kaçar kötü adamlar bunun üstüne shaft babasının yanına gider ve ondan silah alıp üçü hep birlikte kötü adamları öldürüp kızı da kurtarırlar. burada gördüğümüz aslında üç shaft aslında ama hepsine shaft demek olayı karmaşaya sürükleyeceğinden bundan kaçındık. zaten olaylardan sonra kendi ekibini oluşturur baba, oğul ve torun olarak.

eskiden beri gelen uzun soluklu bir filmin yeniden yorumlanması ve eski karakterinde bir şekilde kullanılması sonucunda oluşan film. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"shaft (film)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim