1.
iyidir hoştur ancak canlı performansları çok kötüdür. yani studyo ortamındaki ses kalitesinin yanından bile geçmemekle beraber performansı da pek o kadar etkileyici değildir. başarısının sırrı biraz da teknolojide yani.
tamam performans farkı mutlaka olur da, bu kadar olmaz.
devamını gör...
kendisini kliplerinde pek göstermeyen şarkıcı. (bkz: cheap thrills(şarkı)) isimli şarkısıyla tanıdığım sanatçıdır. kliplerinde çoğunlukla dansçısı (bkz: maddie ziegler) rol almaktadır.
devamını gör...
ciddi ciddi ses tanrıçası olduğunu düşünüyorum.avustralya’nın güneyinden kopup gelen ve parçalarını her dinleyişimde içime işleyen sakin,bir o kadar da huzurlu güzelim şantöz.acıklı hayat hikayesinden kırıntılar barındıran şarkı sözlerine güçlü vokaliyle ruh verdiği kendine has mistik atmosferinde kendimi adeta kaybediveriyorum.

rihanna’nın ‘diamonds’ parçasını 14 dakikada yazdığını öğrendiğimde ayrı bir hayranı olmuştum.bu kaliteli sesin bende yeri ayrı bir parçası var ; elastic heart.

dinleyin,dinlettirin.yaşatın bu canım kadını.
devamını gör...
kısaca "sittir git" demenin yoludur.
devamını gör...
duyduğum yerde birçok şarkısını dinlerim ama aşşşırı fanı olduğum söylemez ama kişisel değil ben kimsenin şarkıları için gün saymam sanırım(belki dua lipa bacım)
devamını gör...
snowman şarkısını ayrı sevdiğim güzel sesli kadın olur kendileri.
klip ayrı, şarkı ayrı güzeldir *

devamını gör...
ı don't care if ı don't look pretty
big girls cry when their hearts are breaking

en sevdiğim şarkısının sözleridir.
(big girls cry)
devamını gör...
devamını gör...
popüler olmadan önce çıkardığı parçaları daha hoş ve özgün bulduğum sanatçı.
devamını gör...
gerçekten eşsiz bir sesi var bence, chandelier, big girls cry ve elastic heart şarkıları favorimdir.
devamını gör...
iki üstteki yazara aşırı katıldığımı belirtmekle birlikte favori şarkımı aşağıya bırakıyorum.


buradan
devamını gör...
diğer parçalarına nazaran pek bilinmez ama giorgio moroder ile çıkardığı parça çok başarılı bence:
(bkz: déjá vu)
devamını gör...
bir röportajında kendisini nerd olarak tanımlayan üstün yetenekli söz yazarı. ayrıca depresyondaysanız cheap thrills şarkısı ilaç gibi gelir.
devamını gör...
harika ses, harika şarkılar.chandelier favorilerimdendir.
devamını gör...

ben de bu şarkısına hayranım.
devamını gör...
she wolf şarkısı her zaman tüylerimi diken diken eder.
devamını gör...
avizede sallanmak isteyen şarkıcı söz yazarı bir dostumuz.
devamını gör...
gök cisminin doğuş ve batış noktaları ile esas semt dairesi arasındaki ufuk yayına denir. göksel seyir uygulamalarından biridir, pusula hatası hesaplanabilir.
devamını gör...
iki gündür durmadan dinlediğim ses sanatçısı. muhteşem eserlere sahiptir. (bkz: six feet under) dizisinin finalinde çalan breathe me şarkısı ile tanınmış ve sonrasında 2010lu yıllarda çıkardığı çeşitli albümleri ile kariyerine devam etmiştir. yanılmıyorsam 2014 yılında çıkardığı a thousand forms of fear albümü ile ünü iyice büyümüştür. sürç-lisan ettiysem affolsun
devamını gör...
son zamanlar yıldızı sönen fakat sesini etkileyici kullanan şarkıcıdır. ınstagram'dan tehdit edilmesine karşılık yaptığı hareket etkileyicidir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"sia" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim