1.
teknolojiye atarlanan adam. nerde değişik ürün var bulup inceliyor muhabbeti sarıyor, solak bir arkadaş
devamını gör...
incelemeleri gayet güzel, muhabbeti de harika olan bir youtube kanalıdır.
devamını gör...
henüz webtekno’da çalışırken bile takip ederdim kendisini. videolarını, hikayelerini ve incelemelerini severim ama son zamanlarda sırf küfür etmiş olmak için küfür ediyor gibi bir izlenim veriyor. ay küfür ediyor hiç sevmem tarzında düşünen biri değilim, küfür etmeyi severim ama zorlama olduğu çok belli oluyor. eh deyip ileri sarıyorum.
devamını gör...
ardından küfür gelen bir mesafe ünlemi.
devamını gör...
teknolojiye atarlanan adam. eskiden çok izlerdim,telefonun üzerinde çiğköfte falan yerdi,sonrasında aşırı küfür etmeye başladı,kendisini eleştirenlerle dalga geçmeye başladı. bir video izliyorsun tamam küfür yerinde edilirse komiktir de sürekli de edilmez. hadi bi küfür edip videoya çekelim,toksik de bir kitlesi var ne desen ‘abim öyle yapmaz,beğenmiyorsan izleme’ derler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"taa" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim