1.
günümüz gençlerinin hatta orta yaşta bile olanlarının çoğunun gömüldüğü bataklık.
sorsan ya sosyal medyadalar ya da oyun oynuyorlar.
hayatın sizin için bunlardan ibaret olması acınası hayatınızı ibret niteliğinde gözler önüne seriyor.
devamını gör...
vallahi ufak şeylerden keyif alma katili eylemdir. kaldır kafanı dostum bir bak bakalım etrafına değil mi? ben mesela yalnız meyhaneye gitmeyi çok severim ve telefonu bir kere bile elime almam yalnız olsam da. o an benim ilgi odağım meyhanede içen insan grubudur, özellikle de belli bir yaşı aşmış dayıları insan tahlili misali izlemek çok hoşuma gider. misal ben deniz manzarasına mal mal bakmayı da çok severim sözlük. hele ki akşam ve ufukta minik minik ışıklar görüyorsam. orada o insanların o anda ne yaptıklarını hayal eder dururum. neyse konu konuyu açtı ne diyor bu değişik diyenlerden özür dilerim. ve kıssadan hisse bu eylem ile 3 günlük ömrünüzde algılarınızı laçka yapmayın sevgili gençler ve dostlar.
devamını gör...
nefret ettiğim ve zaman zaman kendimi alıkoyamadığım eylem.
on dakika vakit geçirmiş olmak bile hayatımın ne denli anlamsız ve boş geçtiğini sorgulatırken bazen saat(ler) geçmiş olmasının ne denli acı verdiğini az çok herkes tahmin edebiliyor yahut deneyimleyip duruyordur.
devamını gör...
sözlük sayesinde kamburumuz çıkacak.
işte öyle bir gömülmedir. twitterda görmüştüm birisi yazmış, evde bir kaç gün internet gitti bu sayede evdekilerle konuşma fırsatı buldum bayağı iyi insanlarmış diye.
kinayeli ama bir o kadar düşündürücü.
mal olduk hepimiz, akıllı telefonların akılsız sahipleri.
devamını gör...
birazdan olduğum ortama bir daha gelmemek üzere ortamı terk etmeme sebebiyet verecek durumdur.
devamını gör...
ekran teknolojisi biraz daha gelişirse mümkün olabilecek durum.
devamını gör...
dış dünyayla muhatap olmamanın bir yolu.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"telefona gömülmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim