#netflix filmleri
aksiyon / gerilim
7 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde jennifer lopez, omari hardwick, joseph fiennes, gael garcía bernal, jesse garcia, paul raci, edie falco, leslie lluvet, noah crawford, michael karl richards, yvonne senat jones, olivia lucas ve jay cardinal villeneuve gibi oyuncular var. 2023 yapımı aksion/gerilim türündeki bu filmin yönetmeni ise niki caro'dur.


filmimiz bir kaç ajanın anneyi sorguya çekerken gelen lovell gelir ve herkesi öldürmeye başlayınca bir ajanı yaralı halde köşeye çeken anne bir bomba yapıp banyoda saklanır lovell gelip hamile olan anneyi bıçakladıktan sonra bomba patlar anne kurtulur. bebek sapa sağlam doğar ve anneden alınıp başka bir aileye verilir. anne kurtardığı ajan ile bir anlaşma yapar ajanda ona borcu olduğunu söyleyerek anlaşmayı kabul eder. aradan 12 yıl geçer ve ajandan haber gelir kızının tehlikede olacağını düşündüğü için onu izlemeye başlayan anne etrafta onu kaçırmak için plan yapan bir kaç kişiyi öldürür ama yine de adamlar kızı kaçırır. kötü adamlardan biri olan alvarez'in kızını kaçırdığını anlayan anne onu bulup öldürdükten sonra kızını alıp kaçar. güvendiği ajana kızı teslim edip kendi de saklanacak olan anne yolda lovell'in saldırısı üzerine kızını tekrar onların elinden aldıktan sonra bu sefer kızını yanına alıp ona hayatta kalmak için gereken bilgileri verdikten sonra onu ailenin yanına vereceğini söyler. bir süre eğitim ve sıkıcı alaska soğuğunun içine yaşayan kız ise yavru kurtlar ile oynarken elini yavru kurt ısırır ve bir hastaneye giderler küçük kız adını doktora söyleyince anne onu ailesinin yanına göndermek için tanıdığı bir adama onu emanet edip onu öldürmeye gelen lovell'i beklemeye başlar. kız ise annesinin adama bir mektup verdiğini görür ve annesi gidince gizlice mektubu bulup okur. annesinin ona olan sevgisini anlayan kız arabaya atlayıp annesini kurtarmaya gider. bu arada lovell ormanı çevrelemiş annesi ise lovell'in bir kaç adamını kendi öldürmüş bir kaçını da tuzaklar ile halletmiştir. kızın geldiğini öğrenen lovell onu yakalamak ister ama anne buna izin vermez ve kızını alıp kendi yaptıkları nişancı kulesine yerleşirler oradan bir kaç kişiyi daha indirdikten sonra lovell onların yerini tespit eder ve anneye aşağı inmesini söyler kız kulede kalır ve anne lovell ile kapışırken kızı gelip ateş eder lovell ve anne bir yokuştan aşağı yuvarlanır ama anne omzunu taşa çarpıp bayılır o uyanana kadar bir araç bulup kızı da yanına alan lovell tam kaçacağı sırada anne lovell'i vurur ve kızını kurtarır.

filmde eksikler çok ama çok kötü bir film değil izlenebilir. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"the mother" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim