1.
rezil bir firmadır, 5 gündür internetim yok fakat hala yapmaya gelemediler, üstelik elit hizmet diye bir yalan çıkarmışlar eve gelip 50 tl koparma peşindeler üstelik kullanıcı kaynaklı bir problem olmamasına rağmen
not: sözleşmem bittiği gibi kapatacağım ve bir daha asla yüzüne bile bakmayaacağım firma
devamını gör...
birine beddua ederken "allah belanı versin!" değil, "allah seni ttnet'le imtihan etsin!" diyebilecek düzeye getiren telekomünikasyon şirketi. elini kolunu sallayarak girersin ama çıkması öyle kolay değil.
devamını gör...
internet günde 40 kez kopmasına rağmen sistemlerinde bir sorun görünmediğini iddia eden, bir de üzerine ev içi arıza olabilir diye iftira atan utanmaz arsız kuruluş. bildiğin organize sahtekarlık.
devamını gör...
rezilliği dillere destan olup, interneti düzenli olarak git gel yaşayan şirket.
devamını gör...
ttnet, avea ve türk telekom şirketleri, türk telekom adı altında birleşmişlerdir. artık ttnet yoktur, türk telekom vardır.
devamını gör...
yaklaşık 1 saat önce selası okunmuş olan internet sağlayıcısı. istanbul’a yağmur yağdı yaa çığ düşmedi ya. vodafone da tek çubuk. sene olmuş 2021. bence şımarıklık yapmaya hakkım var yani. teknoloji teknolojiyi koruyamıyor mu azizim? *
devamını gör...
evimde wifi olmasına rağmen mobil veri açmama sebebiyet veren intenet sağlayıcısı.
devamını gör...
her ay uzun uzun sövdüğüm bir internet sağlayıcısı/alt yapısı.
ama öyle böyle sövmek değil, ben bile şaşırıyorum ettiğim küfürlere, bu **** ç**cukları yüzünden evde biblo kırdım zamanında.
devamını gör...
pişmanlık.

yine çöktü bu akşam. ben de bugün ping düşürmek için birtakım işler yapmıştım bilgisayarı kurcalayıp. geri tepti sandım ama her zamanki "hizmetsizliği" imiş meğerse.
devamını gör...
senelerdir kullandığım ve nedense sorun yaşamadığım internet servis sağlayıcısı. ülkemiz şartlarında hele de mevcut ekonomide uygun sayılabilecek bir tutar karşılığında iyi sayılabilecek bir vdsl hızı sunuyorlar. 145 tl fatura ödüyorum ve içerisinde 50 mbps vdsl internet, satın aldığım modemin taksidi ve tivibu full paket üyeliği var. gerçi internet fiyatında %25lik bir engelli indirimi de var ama yine de aldığım hizmetten memnunum. ne zaman hızı zorlasam ya da indirme yapsam 50 mbps hızı kayıpsız alıyorum. 1-2 saatlik bakım kesintileri haricinde bir kesinti yaşamadım uzun zamandır. superonline çok mağdur etmişti kesinti konusunda yıllar önce. ondan sonra ilaç gibi geldi sağ olsun.
devamını gör...
seni nasıl seviyorum bilemezsin. neden mi? çünkü; (bkz: küfürsüz sözlük)
devamını gör...
yıllarca ömrümü yiyen internet sağlayıcısı. sürekli kopan, ağır internete zerre kadar çözüm bulmaya çalışmadıkları gibi, papağan gibi de sürekli aynı sözleri söyleyen çağrı merkezi çalışanları var.
bedava deseler almam.
devamını gör...
türk telekom'un sunduğu internet hizmetidir. ancak stabil bir hizmet asla vermez kendi kendisine koper gider gelir vesaire. müşteri hizmetlerini ararsanız da alacağınız cevap modemi bir resetle düzelir olur genelde.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ttnet" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim