mecnundur. bu sefer güldürmedin burak aksak.
devamını gör...
(bkz: ömer uçar)
devamını gör...
(bkz: erdal kömürcü) babası kimya profesörü olmasına rağmen babasından sevgi görememiş sürekli zürriyetsiz olarak hakarete maruz kalmış ve acı bir şekilde gençliğinin en güzel zamanlarında aramızdan ayrılmıştır. toprağı bol olsun.
devamını gör...
aşkı memnu beşir elçi.
yahu evin kızına aşık olunur mu? hadi gönül diyelim. yahu evin babası aldatılıyorsa niçin böylesine gönlün dağlandı senin? madem öyle gidip söylesen en başından olmuyor muydu? kendini denizlere atınca adnan beyciğin aldatılmadı mı? bir insanın kendine yaptığı kötülüğü kimse kimseye yapamazmış be beşir..
devamını gör...
(bkz: kerpeten ali) ailesini yaşatmak için dostunu sattı babası felç oldu.sevdiği ilk kız ezel'e aşık oldu.ikincisi vuruldu.o hengamede yine bütün dertlerle bi ali kaldı ortada.ölmüş tavuğun başına gelmedi bu adamın başına gelenler.
devamını gör...
karısı tarafından köpeğe çevrilen, karısının flörtlerini eve getirmesine şahit olmak zorunda kalan taci.
devamını gör...
behzat ç dizisindeki behzat ç. dir.
devamını gör...
behzat c deki muzafferdir.
--! spoiler !--

sen o kadar cinayet isle adam oldur, tam kendini gosterip tatmin olacagin anda gelsin bomba patlasin:(

--! (gbkz: spoiler) !--
devamını gör...
hayatının aşkını yıllarca bekleyip, anneleri tarafından kendisine emanet edilmiş çocukları öz evlatları gibi sevip, güya mutlu sonda aşkına kavuştu sandığımız, oysa enkaz bir aile devralan hayatının geri kalanında da yine her zamanki gibi milletin yarasını sara sara yaşayacak olan matmazel deniz de courton. ne aileymiş arkadaş! bir düşmediler kadının yakasından!
devamını gör...
tabii ki izleyiciler, ne sikko dizilerle geçti ergenliğimiz be...
devamını gör...
kimse fatmagül dememiş ama fatmagül kadar kimse çekmemiştir. daha bahtsız nasıl olabilir dizinin sonları bile işler yoluna giriyor fikri verilmesine rağmen kötüydü.
devamını gör...
behzat..
önce kızının intihar ettiğini sanıyor fakat kızını başka kadından olan kızı öldürüyor, sonra eski eşi ruhsal problemler yaşıyor, en son da evlendiği kadın öldürülüyor. daha 17 bölümüm var bakalım neler olacak..
devamını gör...
behzat ç.

kızı öldü. kızı katil. karısı öldü. cenini öldü...
devamını gör...
polat alemdar. usta kimi sevdiyse öldü be.
devamını gör...
tek atış yapıyorum. en bahtsız karakter geniş aile'de bilal'in yancısı müfittir. adam konuşamadan dizi bitti.
tanımayanlar için bir görsel bırakıyorum.
görsel
devamını gör...
camdaki kız nalan için açılmış başlıktır.
devamını gör...
akasya durağı ali kefal.
devamını gör...
tırınının sinan'dır. karıya gideyim dedi, alpaçino ali kemal yüzünden, gülibik yenge sürekli kendisini yakaladı. para buldu, yoksulluğa son dedi, zalım kaynana şazıment kendisini tam sevdi, bi mafya geldi o para benim lan dedi...

olum be sinan....ah be....

görsel
devamını gör...
girilen tanımlardan da belli olduğu gibi türk dizi tarihinde her dizide örneği bulunabilir. malum dizilerimiz murat soner'in deyimiyle " gözyaşından reyting damıtma" üzerine kurulur. ülkede mutsuz insanların daha mutsuz insanları izlemeyi sevmesinden dolayı bu karakterler bolca var.
devamını gör...
yaprak dökümü - ali rıza bey
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"türk dizi tarihinin en bahtsız karakteri" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim