1.
dünya dışı varlıklarla konuşan, uçtuğunu söyleyip yerde debelenip duran meşhur bir abimiz.
devamını gör...
2.
ne içip çıkmış yarışmaya merak ettim
devamını gör...
aynı zamanda elektrikçi olan kişidir. uçması ile tanınır. bir televizyon programında yeterli enerjiyi toplayamadığı için uçmaya çalıştıysa da bunu gerçekleştirememiştir.
devamını gör...
sabah sabah neşemi yerine getiren bi abimiz. uyuyamadım bari ders videosu dinleyeyim fikrimi, örnek vermek için bula bula uçan adam sabri'yi bulan sevgili hocamız sayesinde pek hayata geçiremeden videoyu durdurup youtube alemine dalmam ve videoyu bulmamla yarılmamın bir olduğu uçan adam sabri videosunu şöyle bırakayım youtube link

ayrıca abimizin tek uçuşu da değil şuradan bir adet daha, buradan bir adet daha ve niceleri var izleyiniz neşeniz yerine gelsin efenim

ayrıca şurada da cem yılmaz'ın olaya yorumu var ki şov olduğunu kibarca özetlemiş öyle ekleyeyim dedim.
devamını gör...
adamın kafası uçuyor **k kendi değil.
devamını gör...
(bkz: havada durdum şahitlerim var)
devamını gör...
hakkında en güzel tanımı cem yılmaz'ın yaptığı kişi. birini programa uçacak diye çağırıyorsun, o da böyle uçar demişti.
devamını gör...
canını yediğim şimdi kim bilir nerelerde süzülüyor.
devamını gör...
havada durduğunu (uçtuğunu) iddia eden şahsiyet. gerçek adı sabri yıldız'dır. ailesi alevi olan uçan sabri, sünnilerin içerisinde muhafazâr bir çevrede büyümüştür. ayrıca sabri'nin alevilik inancı da yoktur. son olarak psikolojik tedavi de görmüştür.
devamını gör...
buradan
bu dayı da biseyler kesfetti. umarim sağdır.
devamını gör...
bir bu bir de espirisine gülünmeyen adam ne zaman moralim bozuk olursa anında keyfimi yerine getirirler.benim için anlamı çok büyük.
devamını gör...
esra ceyhan' i trolleyen sürüngenimsi ve iki bacaklı yaratık.
devamını gör...
#2944340 esra ceyhan bence trol olduğunu biliyordu.
sonuçta adam uçacağım diye geldi ehehe.
devamını gör...
ilk izlediğim de gülmekten mide me kramp girmişti. geçen tarik mengüç başlığında yazdım galiba.
en çok tarık mengüç'e üzüldüm ,aklı gitmiştir herhalde manyak bağırınca.

şimdi aklıma geldi başlıkta bir arkadaş yazmış elektrikçi imiş sabri herhalde bir ara elektrik çarptı ,havaya sıçradı uçtum sandı ee akılda gidince böyle olmuş.

kafayı yemiş .

yaşlanmış sabri, akıllanmıştır inşallah.
devamını gör...
türk televizyonlarındaki kırılma anlarından birinde yer alır. daha öncesinde öğle kuşağı programları, sohbet, dedikodu, el işi, yemek, ünlülerin hayatı konuları üzerine dönüyordu. buradan biraz önce başlayan ilginç bir şeyler olmalı tv'de fikri, daha sonrasında çığ gibi büyüyerek devam etti.

bugün kim kimin kaynına kaymış, öteki köyden kimi dolandırmış, beriki kimi tokatlamış onları izletiyorlar. adama o kadar bağırmayacaktı esra ceyhan. iki zıplayıp giderdi. konu orada kapanırdı. büyük tepki verince, olm bu izlenecek galiba oldu bütün kanallar.
devamını gör...
dünyanın bütün tv'lerinde gösterilen türkiye kökenli görüntüler listesi yapılsa, uçakçı sabri'nin uçtuğu görüntüler, kesinlikle ilk 5'e girer!! arda güler'in gürcistan golü bile bu kadar yayınlanmamıştır...

almanya'da bana bile almanlar sormuşlardı "yaaa gördün mü türkiye 'de adamın biri stüdyoda kendini yerden yere atmış, n'olmuş laa orda?" diye...

tam güler misin ağlar mısın sahnesiydi o.
devamını gör...
o değil de sabri abimizin kayseri otobüsünde bana bir hal geldi demesinden sonra karşısındaki ilahiyatçının ciddiyetini bozmadan tartışmaya çalışması daha komikti bence.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"uçan adam sabri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim