akp'nin nas'çı ekonomik politikalarının sahaya yansımasıdır.
devamını gör...
lan zaten vergiyi tabandan, işçiden, memurdan, emekliden alıp, haşmetlimiz ve uluğ hünkaarımıza saraylar yaptırıp, son model makam uçakları alıyorsunuz, tabanda bir don kaldı onu da almak istemezsin sanırım, biraz da havuzcu mütahitlerden al, ne didin ?
devamını gör...
enflasyona ezdirmedik sizi derler, milletimizde öyleymiş der ve uykusuna devam eder.
devamını gör...
çiftçinin mazotunun zenginin yatının mazotundan daha pahalı olduğu, asgari ücretli işçiden vergi alınırken futbolcudan vergi alınmayan, kitabın vergisinin havyarın vergisinden daha çok olduğu, ihaleden ihaleye koşan inşaat şirketlerinden alınacakların 25 sene ertelendiği ama öğrencinin burs ödemesinin vs o kadar ertelenmediği, şirketlerin milyonlarca liralık vergi borçları tek kalemde silinirken vatandaşın sağlık sigortası vergi borcu gibi şeylerin silinmediği yerde durum ezelden beri böyle değil miydi zaten?
devamını gör...
hali hazırda bugüne kadar süregelen durumdur zaten.
devamını gör...
vahşidir kapitalizm,
liberal liberal limeler
dar geldi
özgürlük
taşıyor memeler
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"vergiyi tabana geliri tavana yaymak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim