amerikan merkezli arama, haber ve e-posta servis sağlayıcısı şirkettir. ocak 1994 yılında california*, abd kurulmuştur.
ayrıca e-posta servislerini severek kullandığım şirkettir. diğer e-posta servis sağlayıcılarına göre daha kalite ve güven hissi veriyor.

edit: sürekli kendini yenileyen bir şirkete, tarihin tozlu raflarından yer alıyor demek. teknolojiden bu kadar uzak olunca. peki.
devamını gör...
tarihin tozlu raflarında yerini almıştır, darısı google'ın başına.
devamını gör...
internet tarayıcısı.
devamını gör...
türkçe anlamı; "azman insan ya da insan azmanı"
devamını gör...
1998'den kalma eski e-postalarımı barındıran abd'li iss.
devamını gör...
bir yıl boyunca hiç giriş yapılmayan hesapları pasif kabul ederek silen ve bu hesaplara ait kullanıcı adlarını yeniden kullanıma sunan bir e-posta servisi.
devamını gör...
ilk e-posta adresimi aldığım, artık pek yüzüne bakmadığım internet sayfası. eskiden kendisini teyze olarak bilirdik. şöyle ki, bir konuda arkadaş ortamında hiç kimsenin bilmediği bir konuyu paylaşırsın, kimsecikler sana inanmazsa, hemen "inanmazsan, yahoo teyzeye, google amcaya sor" derdik. tabii bunlar eskidendi, o zamanlar bizler cahil insanlardık, bilmediğimiz konuları biliyormuş gibi davranmazdık.. şimdi herkes allame oldu, herkes her şeyi biliyor, yahoo teyzenin yüzüne de zaten kimsecikler bakmıyor. *
devamını gör...
google ı daha varolmadan yok edebilirdi. ama kendi yok oldu.ders olarak verilmesi gereken bir şirket.
devamını gör...
aynı isimde bir bıçak, kano ve sos markası olduğundan, bunlardan ayırt edebilmek için sonuna ünlem işareti eklenmiş olan e-posta şirketi.
devamını gör...
stanford üniversitesi öğrencileri jerry yang ve david filo tarafından kurulmuş arama motorudur.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
mail hizmetini severek kullandığım çok uluslu teknoloji şirketi. abd merkezli.

arama motorunda türkçe desteği de var fakat microsoft bing alt yapısını kullanıyor. buna rağmen google ve bing gibi detaylı arama yapamıyorsunuz. ingilizce arama motorunda görsel arama varken türkçe desteğinde görsel arama yoktur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yahoo" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim