her gün 1 saat yürüdüğümden midir nedir. akşam oldumu ayaklarda bir ağrı başlıyor. sevdiceğe uzatıp, kurban olduğum 2 masaj yap denir keyfi yerindeyse iki ovalar süper zevklidir. elleri dert görmesindir.
devamını gör...
lavanta yağı veya hisdistan cevizi yağı ile yapılanı makbuldür, hindistan cevizi yağı ile yapıldığı takdirde kök çakranın açılması söz konusu olur. tabii yapabileni bulursanız. üstelik eğitimini alan biri tarafından yapılıyorsa tedavi niyetine bile olabilir.
devamını gör...
yapacak kimse olmadığından kendi kendime yaparım.
bazı bölgelere bilinçli bir şekilde yapılan müdahalelerin vücudun çeşitli yerlerini rahatlattığını hatta çakraları açtığı dedikodusu döner. ne kadar doğru bilmiyorum bu söylem ama çok iyi geldiği kesin şu masaj olayının ^^
devamını gör...
yalanarak yapılanı makbuldür. yani tahmin yürütüyorum sadece *
devamını gör...
hayatımda hiç yapmadığım ve yaptırmadığım masaj türüdür.

ayaklarım gıdıklanır benim.

masaj yerine sıcak suya sokmayı tercih ederim.
devamını gör...
bu masaj esnasında gözleri yaşartacak ağlatacak kadar huzur ve mutluluk veren bir profesyonele ücreti mukabilinde yaptırmak istediğimdir. ama o yaş akacak aga, damlıyacak. bana bunun garantisini verebilecek bir emekçi kardeşimi arıyorum. illa tayland'a mı gidelim, nedir alt tarafı ayak işte..
devamını gör...
işin uzmanı yaparsa kendinizden geçiren masajdır.
devamını gör...
pulp fiction filminde bir sahnedir:
devamını gör...
tayland'da hayatımda görebileceğim en iyisini yaptırdığım masajdır. ayakların olduğunu hissettiğini söyleyebilirim, bir tek ayak da değil, varolduğunu hissedersin.
devamını gör...
yaptirmadigim masajdir. fakat hak edilene yapilabilir.
devamını gör...
60 dakika yürüyünce ayağı uf olan bireye tavsiyeler. biz on saat ayakta çalışıyoruz bir de eve gelip kitap karıştırıyoruz. ayaklarımız da daş gibi maşallah süphanallah.
devamını gör...
refleksoloji ile sıkça karıştırılır. refleksoloji masajı ayak masajını da içine alır halbuki.
devamını gör...
yaptırmayı çok istediğim fakat utandığım masaj çeşidi.
birine ayaklarıma masaj yapması için para vermek niyeyse beni rahatsız ediyor,evimi temizletememem de bu yüzden.
utanıyorum insanlardan sözlük.
devamını gör...
ilk yaptırdığım öncesi "amaan ne olacak lan altı üstü ayak işte, avuç içi kadar yer altı üstü" dedim.
öyle değilmiş işte.
bildiğiniz yumuşur kalırsınız koltuğunuzda. ve hatta orgazmdan daha güzel anlar a falan yazarsınız buraya gelip.
hayal ettiğinizin çok çok ötesinde olduğunu bilin.
devamını gör...
bunu yaptırmaya çok ihtiyacım var.
devamını gör...
masajın her çeşidi gibi, ayak masajı da kendine değer veren her birey için olmazsa olmazdır.
ülke olarak her konuda olduğu gibi masaja da farklı gözle bakıyoruz ama işin bilimsel tarafı bambaşka.
yaptırınız efendim, ayda 1 kere kendinizi profesyonel ellere bırakınız.
bugüne kadar niye yaptırmadığınızın pişmanlığı dışında kötü bir şey yaşamazsınız.
devamını gör...
geçenlerde pediküre gittim, orada yaptı hanımefendi garip bir durumdu
devamını gör...
itiraf ediyorum, meraklı olduğum bir ilginçlik bu. meraklısıyım demek tek başına doğru değil, direkt merak ediyorum. deneyim sahibi de değilim çünkü.
şöyle çakraydı, enerji noktasıydı, refleksti diye geveleyen bi kız çıksa da ayaklarımı ovalayarak beni orgazm edeceğini iddia etse mesela süper lan. baş ağrımı geçirebilirmiş ya da. ayağın haritasını çıkarıyormuş da ayaktaki sinirler vücudun tümüne ulaşıyormuş falan. sihir gibi, iç titretici.
böyle mistik alanlara ilgili kızların mükemmel seviştiği reddedilemez bir gerçek zaten. "hayır boşalmıyorsun, önce içsel enerjini boşaltmamız gerek" dese mesela oturur iki saat sabrederim. feci ilgimi çeker böyle şeyler.

neyse bu tarz modern zaman safsatası gibi duran -ya varsacılık kanımda var- mevzuları bir kenara bırakırsak da, ayak masajı harbi seksi bir şey. tersi için konuşuyorum, masajı yapan ben olacağım. yani halihazırda azabildiğim, çekici bulduğum bir dişinin ayaklarını kucağıma uzatması ya da benim başka bir şekilde, başka bir şekilde veya başka bir şekilde veya pozisyonda o ayakları elime almam, onlarla ilgilenmem ruhumu karıncalandırıyor.

"ayak mı öf iğrenç ya, ne anlıyosunuz şundan, pis bi kere" demeyip şu olaydan keyif alabilen, haz duyabilen kız iyidir hocam. genel olarak fantezilere, fetişlere, sapkınlıklara mesafesiz kız iyidir hatta. hoşlanır hoşlanmaz o ayrı da. hoşlantılar eşleşince çok değişik oluyor zaten. rüyamsı bir şey.
devamını gör...
ayak faşistleri yolunda.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ayak masajı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim