1.
yıllardır konuşa konuşa bulamadık. neymiş bu sır?
devamını gör...
bir insanın başarılı olması için gereken veya gerekli olduğunu düşündüğünüz herşeyi alt alta yazıp toplayın.

topladınız mı?

hah işte o toplam şans faktörü yanınızda değilse hiçbir işe yaramaz.

tüm plan ve değerlendirmelerinizi bu varsayım üzerinden kurmanız sizi başarıya olmasa da başarısız olmamaya bir adım daha yaklaştıracaktır.
devamını gör...
yeni şeyler denemektir.
devamını gör...
şans değildir. asla şans olmamıştır. çalışır doğru kararlar verir kazanırsın veya senin doğruların gerçeklerle uyuşmaz ve başarısız olursun.
devamını gör...
çok çalışmak. tek ihtiyacınız olan şey budur. şans anlıktır. çalışmak ise süreklidir.
devamını gör...
pharmaton değildir.
devamını gör...
ben şansa inanmam, başarmanın tek sırrı akp'li bir milletvekili tanıdığının olmasıdır. pharmaton 2023 15 temmuz, doblo 11 vitamini içeren bir mutliçomar vitaminidir. dikkatimi hiç bir f*tö'cü bozmamalı ve her darbede zinde olmalıyım ! böylece reis-i cumhurumuz dünya lideri başkumandan'ımızı kendimi beğendirebilirim. hayat bir seçim sandığı, asla adabutçulara oy verme ! pharmaton 2023
devamını gör...
başarı emek ve sabır ister. istemek, kararlı olmak ve asla vazgeçmemek... hedefini iyi belirlemiş insanlar zekasını kullanarak ve çalışarak başarıya ulaşır . başarının sırrı başarabileceğine de inanmaktır aslında. inanmadığınız hiç bir yolda istediğiniz noktaya varamazsınız , yol bitmez bir türlü. ve başarıya giden yolda engelleri aşmak , yılmamak ve seni aşağı çekmeye çalışan seslere kulak vermemek işleri kolaylaştırır.
devamını gör...
--- alıntı ---

çok şey isteyen çok çalışır

--- alıntı ---
devamını gör...
en önemli argümanlar bilgi ve zeka. bu ikisini bir araya getirince otomatikman çekim merkezi oluyorsunuz.
devamını gör...
azimli sıçan gibi vazgeçmemek.
devamını gör...
uzun vadeleri planlar ve kısa vadeleri planların etkin bir şekilde tasarlanması ve gerçekçi hedef seçimi başarının sırrıdır.
devamını gör...
devamlılık.
devamını gör...
akp'li bir milletvekili tanidiginizin olması.
devamını gör...
neyde başarılı olmak istediginize gore degisir, ya da ne kadar başarılı? başarılı olmak istediginiz şeyin gerekliliklerini varsa onlarla başlamak ilk adımdır. ama dünya capinda bir sporcu olmak istiyorsanız gereklilikler veya cok calismak da yetmez yetenekli olmanız da gerekir. bu yüzden basarinin bir sırrı veya kuralı yoktur.
devamını gör...
sadece ve sadece "istemek".
devamını gör...
offf tutturmuşsunuz bir çok çalışmak ezber gibi. çok çalışmak değil doğru şekilde çok çalışmaktır. kardeşim sen ne istiyorun? bunu bunu, bunun gerçekleşebilmesi için ne yapman gerekiyor ? e şunu şunu. e oturup yapacaksın bir zahmet. burada mesele çok fazla çalışmak değil, sadece gereklilikleri yerine getirmek. birçok insanda bunu yapabilecek azim, sabır yada kapasite olmadığı için "başarının sırrı ne lütfen söyleyin" gibi basite kaçmak, kolay yol bulmak istiyorlar ama öyle bir şey yok.
burada önemli olan ne kadar zor olduğuna bakmak değil sadece gerekeni yapmak. unutmayın, isteyen yolunu, istemeyen bahanesini bulur. herkese başarılar.
devamını gör...
bizim ülkede tamamen tanıdıklarının kim olduğuna bağlı bir durum. köpek gibi çalışsan da torpilli birini tepene amir koyarlar görürsünüz çalışmanın karşılığını.
devamını gör...
güven, özveri ve tecrübedir.
devamını gör...
ulaşılabilir bir hedef, gerçekçi olmak lazım.
çok istemek.
çok çok çalışmak.
şans faktörü biraz serpişti mi bence tamamdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"başarının sırrı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim