1.
yapmayı hala sevdiğim şeylerdendir
devamını gör...
yaştan bağımsız, insanı rahatlatır. o çizgilerin içini çeşitli renklerle doldururken bir süreliğine her şey yolundaymış gibi hissettirir.
devamını gör...
bir yazarsanız, yahut sadece yazmaktan hoşlanan biri kalem kullanmanızı tavsiye ederim çünkü kalem sesi size ilham verir. ve kimi zaman zihninizdekileri aktarmak kolay olmaz. işte o zaman boyama yapın kalemin istikrarlı hışırtısı size ihtiyacınız olan kelimeleri fısıldayacaktır.
devamını gör...
mandala kitabı ve rengarenk boyama kalemleriyle yapılan bu etkinlik hobilerim arasındadır. birileriyle sohbet ederken, müzik dinlerken, hayatı sorgularken ya da bir şeyler izlerken bir yandan boyama yapmak hoşuma gidiyor.
devamını gör...
ufak bir çocukken en nefret ettiğim eylem idi. büyük bir özenle çizip, içini horolop şorolop boyardım. tek bir beyazlık kalmayana dek boyamak inanılmaz sıkıcı gelirdi. belki de hiperaktivitemden kaynaklanıyordu.
devamını gör...
yetişkinler için boyama kitabını almıştım. yazları bazen elim gidiyor karalama falan yapmaya bende hemen kitaba çiziyorum boyuyorum falan. maksat elim oyalansın. telefonla konuşurken de çok yaparım.
devamını gör...
fotoğraf üzerinde oynanmış halidir.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

orjinali
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
en sevdiğim hobi olabilir... renkleri uydurabildikce daha da çok seviyorum... kafa karışıklığı ve sinir strese bir numara terapi
devamını gör...
beni aşırı rahatlatan bir olaydır,az da olsa dünyaya kapatırım kendimi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"boyama yapmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim