çoğunlukla beklenilmeyen bir anda, beklenilmeyen bir kişiden sarf edilen ve insanın en derin, en hassas yarasına iğneler batıran cümle.
devamını gör...
canınızın yanması için kesici bir alete gerek olmadığının, ağzınızdan çıkan tek bir kelimenin bazen çok daha yakıcı olduğunun kanıtıdır. özellikle ebeveynlerin bu konuda çok daha dikkatli olması gerektiğine inanıyorum. bu dünyada sizi seven, sizin de onu sevdiğinize inanan, belki de tek dayanağı sizler olan çocuklarınızı sizden uzaklaştıracak cümleler kurmaktan kaçının. gün gelir, hangi ara çocuğunuzun sizden bu kadar uzaklaştığınızı anlayamazsınız.
devamını gör...
senin ağzını yirim ben.
devamını gör...
yanıldım kiraz, hep çift değilsin.
devamını gör...
sevemiyorum.
insanın bütün inançlarını ve duygularını yıkıp atan bir cümle. sen karşındaki ne dese çözüm bulabilecek kadar inanmışken o çözülemeyecek tek şeyi söyleyince insanın canından can gidiyor.

bi sevemeyene bi de ölüme çare yok sanırsam bu dünyada.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"can yakan cümle" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim