tanım girmeden yazar nasıl olacak, sorusunu akıllara getiren başlık.

edit: başlık sahibi uçmuş gitmiş. halbuki daha karpuz kesecektik.
devamını gör...
silik yazıları okuyamayanların olduğunu öğrendiğimiz başlık. literatürde bu hastalığa yalancı miyop denilir. (bkz: yalancı miyop)
devamını gör...
çaylagin azmidir. ımdb 9
devamını gör...
azimle sıçan taşı elbet deler dediğim başlıktır. yeni yazarlar durmadan yazsın. illa ki kapı aralanacak ve hüloooggg diye usta yazarların yanına kapaklanacaklar.
devamını gör...
hayatımda ilk defa sözlük kullanmaya başladım sayılır. bu başlığı okuyana kadar daha özgüvenli yazıyordum. ama bu yaklaşımları okuyunca bi tık heves kaçması yaşıyorum denilebilir. :(
devamını gör...
(bkz: #289742">#289742) deleceğiz o taşı!

(deldim).
devamını gör...
“halde” kelimesine takılmamak gerektiğini düşündüğüm durumdur. yazar olduğumuz “halde” de tanım girmek için kasıyoruz çoğunlukla. herkesin birbirine örnek olması gerektiği bir dönem başlıyor sanki.

edit: i can see you...
devamını gör...
bakıyorum herkes ekşi'de yazar. hiç çaylak yok. arkadaşlar dürüst olalım, kafa sözlük gibi bir yer vücut bulmasaydı, buradaki çoğunluk ekşi'de çaylak olmaya devam edecekti. moral bozmayın, sözlüğü bizler kurduk, geliştirecek olan sizlersiniz. *
devamını gör...
yeni yazar alımı olmasın sözlük asla gelişmesin diyen yazar başlığı. nasıl gelişmelerni yazar olmalarını bekliyorsun sorusunu sormak isterim yazara.
devamını gör...
yazarlığın sadece 10 adet tanımı doğru zamanda girmekle olmaması gerektiğini gösteren başlıktır.
devamını gör...
çaylakların özgüvenini düşürmemesi gereken başlık. ben okuyor, bilhassa onları artılamaya çalışıyorum. yazmadığı sürece, yazar olamayıp kısır bir döngüye mi girmeli çaylak? bu çaylıklık bazı egolu insanlara overdose oldu. siz onlara aldırmayın.
devamını gör...
bir sözlükte yazar olmayı ego kasma meselesi yapan insanların olduğunu gösteren başlıktır. tanım girmeyip de ne yapalım? gidip bir köşede ağlayalım mı anlamadım.
devamını gör...
aşırı komik tanımların oldugu başlık. yok yazıları silikmiste neden yaziyorlarmis hede hödö.. tamam kral en yazar sensin. şimdi derin bir nefes al ve arkana yaslan.
devamını gör...
yazar olduğu halde tanım giremeyip çaylağa sallamak, güzel hareket
devamını gör...
bir bitmediniz alüminyum. yahu adam 3 gün önce kayıt olsa zaten yazardı, hem de 1. nesil. neyin cakası neyin tebriği bu sanırsın sözlüğü bu kurdu.
devamını gör...
tanımın silikliğine değil, içeriğine bakan sözlük üyeleri için tanım girme eylemidir. kesinlikle devam ettirilmelidir.
devamını gör...
ekside uzun zamandir yazarim. ancak protesto halinde olduğum icin uzun zamandir siteye girmiyorum bile. yeni bir platformda caylak olarak baslamak inanin bana hic koymuyor. ben dusunduklerimi ozgurce ifade edebildigim surece nickimin onune gelecek yazar veya caylak etiketi umrumda degil. yazdıklarımın okunmasını da cok umursamiyorum acikcasi. eger birileri tarafindan ilginc ve faydali entryler girdigim dusunulur ve takibe alinirsam bu yazar unvanı almaktan daha kiymetlidir benim icin. eksideki caylak zamanlarimi hatirlayarak benim gibi caylak statusundeki arkadaslara diyecegim sudur ki derdiniz unvan olmasin. sizi kucuk gorerek ego masturbasyonu yapanlar olacaktir. bu her zaman olur. derdiniz farkinizi ortaya koymak, kimliğinizi yansitmak, düşüncelerinizi ifade etmek ama bunlari yaparken hiç kimseyi hor gormeden, asagilamadan yapmak olmali.
bu arada söylemeden gecemeyecegim sanirim. caylak olmayi da özlemişim (bkz: swh)

edit: bunu yazdığım esnada yazar oldugumu öğrendim. ne diyeyim hayat sürprizlerle dolu :)
devamını gör...
ne olmuş yani ?
ben de ekşi'de 860 tane tanım girmiştim.
kimse görmezse görmesin.
önemli olan benim hislerimi yansıtmış olmam.
yazın arkadaşlar yazın.
devamını gör...
görüyoruz ve okuyoruz. hatta renk farklılığı olduğu için daha çok dikkatimi çekiyor.

anormal olmayan bir durumdur.
devamını gör...
9 tanım girmiş ve 1 tanım farkla yazar olmamış bir çaylak olarak tahrik olmamı sağlayan, egosu tavan yepyeni bir kafa sözlük yazarının beyanıdır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"çaylak olduğu halde tanım girmek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.