insan denen hayvanın çevreyi kirletmesinden oluşan durumdur. eskiden dikkat etmezdim böyle şeylere büyüdükçe dikkat ediyorum . eskiden nehirde elini yıkayanı öldürüyorlarmış öyle önemliymiş çevre . herkesin bu konuda bilinçli olmasını tavsiye ediyorum.
devamını gör...
doğanın hepimize ait olduğunu unutuyoruz. daha duyarlı olunmalı.
devamını gör...
asıl sorun doğanın bizim olduğunu zannetmemizden doğuyo belkide. yaşadığımız bu yeryüzü bize ait değil. kiracı olmak gibi bir nevi ve biz izinsiz çok fazla zarar verdik. kurtarılabilir bunun için geç değil. ve bunun için tek bir kişi yeter. herkes sadece kendinden sorumlu olabilse çevre kirliliğini önlemek mümkün. çevre kirliliği; insanoğlunun en vahşi hatalarındandır. doğayı öldürmek gibidir.
devamını gör...
çok konuşmak
devamını gör...
çok üzülüyorum ya çok çok çokk.

şu an gözyaşlarımı sildiğim peçete arkasından bakıp yazıyorum sözlüğe.

keşke şefkatli bir hanım sarılsa da teselli etse, çok mahsunum şu an...
devamını gör...
insan olmasa dünya ve dolayısıyla çevre nasılda güzel dengesini bulabiliyor; covid salgının ilk günlerindeki yasaklarda bunu net şekilde yaşadık. yani çevre için hala umut var.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"çevre kirliliği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim