1.
zamanında 35 yaşlarında türkiyeye gelir diye düşündüğüm fakat hala tam bir makina olan futbolcu, izlediğim en iyi futbolu
devamını gör...
2.
kendini dünyaya ve futbol tarihine yazdırmış sayısız ödül ve kırılmayacak başarı elde eden gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm portekizli futbolcu
devamını gör...
3.
dünyanın lionel messi'den sonraki en iyi futbolcsusu
devamını gör...
disiplinle ve çok çalışarak neler yapılabileceğini gösteren bir başarı öyküsü. eee tabii ki yetenekli olması da bu günlere gelmesindeki en büyük etkenlerden.
devamını gör...
portekizli altın ayak.
devamını gör...
portekizli olmasına rağmen alman disiplini ile kendini en üst seviyeye taşımıştır. manu döneminde ki ronaldo ile neredeyse alakası yoktur. messi mi ronaldo'mu diye sorsalar bin kere ronaldo derim.
devamını gör...
dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı futbolcusu.
muhtaç ülkelere yaptığı yardımın haddi var hesabı yok.
devamını gör...
artık dünyanın en golcü ismi'dir, peleyi geçerek tahta oturmuştur. iste bu yüzden ronaldo.
devamını gör...
sık sık messi ile karşılaştırılan, çok azimli ve çok çalışkan olan portekizli futbolcu. futbolcu olmak isteyen kişiler için örnek alınabilecek şahıslardan biridir.
devamını gör...
messi ile olan her türlü kıyasta kendisini desteklediğim futbolcu.
devamını gör...
yoksul çocukken kendisine sık sık yemek veren komşusuna 1 milyon euro vermiş adam gibi adam.
devamını gör...
çalışma azmi ve iş ahlakı ile her sektörden insana örnek olan futbolcu. tek başına takım. başarılı olabilmek için başkalarına ihtiyacı olmayan, bugüne kadar yaptıklarıyla istediği kadar egoist olma lüksüne sahip insan.
devamını gör...
fenerbahçeye imza atan mesut özil için yayınlanan tanıtım videosunda, arka planda sergilediği futbol bile insanı heyecanlandırıyor.dünyanın gördüğü en iyi futbolcu.
devamını gör...
samsunspor hayranıdır ama juventus gitmesine izin vermemiştir.
devamını gör...
36 yaşına girmiş büyük teke. yolun daim olsun, vurduğun gol olsun.
avrupa futbol tarihinde kendi kariyerine en çok meydan okuyan adamdır.
devamını gör...
dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu. sırf messiyi daha çok seviyor diye ronaldoya teneke diyen insanlar var. çıldırmamak elde değil.
devamını gör...
gol atmak için programlanmış robottur.
devamını gör...
modern futbolun kralıdır.
devamını gör...
futbolu bırakmadan türkiye'de bir takıma gelmesini dilediğim portekizli dünya starı. acımasız spor medyamız ve fosil futbol yorumcularının nasıl eleştirip ne lakap takacağını çok merak ediyorum. yeniköy kasabı * gibi yaratıcı bir lakaba sahip olabilir mi? emin değilim.
devamını gör...
dünayadaki en iyi sporcu bana göre. evet messi kesinlikle daha yetenekli ama bu adamın spora düşkünlüğü kendine hayran bıraktıracak cinsten.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"cristiano ronaldo" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim