ya bu adamı anlamak ne kadar zor adam türk bayrağından rahatsız ama devlet bahçelide nasıl bir korku varsa artık destek oluyor kocaman partiyi adam tek başına rezil etti.

devlet bahçeli'den, seçimlere ak parti listelerinden girecek hüda par'la ilgili ilk yorum


buradan
devamını gör...
biz içiyoruz bunlara yarıyor.
devamını gör...
ne bekliyordunuz olum bahçeli'den ? sadece meclise girmeye odaklı. kendisini de camiasını da akp için bitirdi. osman öcalan trt'ye çıktığında ne demiş ki hüdapar için ne desin ?
devamını gör...
iktidar için her yol mübahtır diye düşündüklerini daha güzel açıklayamazlardı.
devamını gör...
yıllar sonra bu siyasi dönem nasıl değerlendirilecek acaba¿
devamını gör...
günümüzün sağcı, milliyetçi, ırkçı, faşist ama "muhalif"(!) türk gençliğine erdoğan'la birlikte en reva parti lideridir.
yürüyedur mehmet devlet bahçeli. sen bile bu nabekarlara fazla gelirsin.
devamını gör...
şaşırmadığım açıklamadır. bahçelinin hareketlerini ciddiye almıyorum artık. kendisi kukladan fazlası değil.
devamını gör...
daha çok 'devlet bahçelinin hüdaparı açıklayamaması'dır.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
hüdapar ın türk bayraksız bir açıklama yaptığını gördünüz mü ?
demek ki bu adamların türkiye ile sorunu yok.
devamını gör...
kasnak yuvarlanıp elek olmuş, eski motorlar melek olmuş desene. yarın fetullah gülenle el sıkışsalar bu herif çıkar fetullah gülenin fetoyla hiçbir bağı kalmadı der.
keşke yaklaşık bir on sene önce ölseydin bahçeli, az çok bir duruşla saygıyla anılırdın.
devamını gör...
sayın bahçeli efendiye şu aşağıdaki beyanı veren adamlarla ne tür bir işbirliği yaptığını soramayanların, türk bayrağı önünde resimi var diye bu hizbullahçıların resmini paylaşıp hüdapar seviciliği yapması da mümkün ülkemizde.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
#2487646
yapmak zorunda zaten? türk bayrağından rahatsız olan varsa defolup gidebilir.

bu adamların türkiye ile sorunu var. hâlâ nasıl anlamıyorsunuz aklım almıyor. türk bayrağıyla, türklerle sorunu olan insanın türkiye ile sorunu vardır zaten. adam şeriat istiyor, türklüğü kaldırmak istediğine dair milyon tane açıklaması var ve utanmadan hâlâ türkiye ile sorunu yok diyorsunuz. şaka mısınız? gerçekten şu sözlükte o kadar vatan haini var ki şaşkınlıkla izliyorum. linç yemekten falan da korkmuyorsunuz.

güzel bir hatırlatma yapalım size.

madde 2- türkiye cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devletidir.

madde 3- türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. dili türkçedir. bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. millî marşı “istiklal marşı”dır. başkenti ankara’dır.

madde 4- anayasanın 1 inci maddesindeki devletin şeklinin cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
devamını gör...
yahu millet mustafa kemal'e sözüm ona atıfta bulunuyor cumhuriyetin başarısızlığı üzerinden ama kazın ayağı öyle değil. yaşıyor ve yaşayacak olan cumhuriyet ve cumhuriyetçiler şu ülkenin en aydınlık yüzü. asıl fevzi paşa'nın rahmetli ruhu şad olsun kemikleri sızlar mezarında şunlara bakınca.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"devlet bahçeli'den hüda par açıklaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim