gazeteci yazar ismail saymaz'ın yaptığı habere konu olan rezalettir.

2020 yılının mayıs ve haziran ayları.
tatil için antalya'dan elazığ'a gelen 10 yaşındaki b. adlı kız çocuğu, aynı yaştaki y. adlı dayısıyla sokakta oynarken, yanlarına uzun sakallı m.k. geldi.

40 yaşındaki m.k.i çocuklara "çarşamba baba türbesi'nin kapısını açamıyorum" dedi.

birlikte türbeye gidip kapıyı açtılar.

m.k., "içeride oynayalım mı?" diye sordu.
sözde oyun bahanesiyle çocukları elle istismar etti.

bir başka gün y. ile arkadaşı c.'yi dondurma ile kandırarak, türbeye çağırdı. türbede çocuklara kuran okutup bilmeyenin kalçasına dokundu ve tişörtünü çıkardı. cinsel organını sokmak istedi.

çocuk reddedince istismardan vazgeçti. türbeden ayrılırken,

 "hiç kimseye bir şey demeyin" dedi.
m.k., sonraki gün b. adlı kız çocuğunu takip etti. b, panik halde eve koşarken, m.k kafasını okşayarak sakinleştirmeye çalıştı.

b.'nin annesi anlatıyor:

"m.k.'nin her dokunuşunda b. kendisini çekerek korkuyordu. m.k. de 'bu kız neden korkmuş, kaza mı yaptınız, biraz dua okuyayım' dedi. m.k.'yi bağırarak evden çıkardım. öğrendiğim kadarıyla çocukları istismar ediyormuş. kendi imkanımızla aradık, bulamadık."

m.k., 30 aralık 2021'de evinde yakalandı.
ifadesinde, yardım için arabasıyla kızılay mahallesi'ne gittiğini, çocuklara dondurma aldığını, onların kendisini türbeye götürdüğünü, yaklaşık 15-20 dakika kadar kaldıklarını ve hiç dokunmadığını ileri sürdü.

tutuklandı.
m.k. hakkında b. ve c.'ye karşı ikişer kez, y.'ye karşı zincirleme cinsel istismardan 75 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

buradan

devamını gör...
keşke şu ülkede böyle haberleri hiç duymasak. çocuklara gerçekten çok üzüldüm.
devamını gör...
bunların hepsini sakallarından asmak lazım. güzel çözüm olur.
devamını gör...
45 tane islam karşıtı tanım yükleniyor…

halk tv’den başka kaynak yok mu? akitten farkı olmayan haber kanalına pek güvenemeyeceğim.

doğruysa artık bu olayların organize edildiğini düşünmeye başlayacağım.

edit:

daha doğruluğuna gram inanmadığım şey için üzüldüm mü diyeyim?

bize en son ders verecek olan katliam #1673943 destekçisi ayının dediğine bak. fırsat eline geçse milyon katını yapar sapık herif.
devamını gör...
elazığ... hiç şaşırtmaz. gerçi ülkenin neresinde duysam bu haberleri şaşırmam.

ailelerine sabırlar diliyorum. umarım çocuklar yara almadan bu olayları unuturlar.
devamını gör...
konyadan bir farkı olmayan bir yerdir.
devamını gör...
yukarıdaki şakirt in derdine bak,


edit 2: adam bana sapik herif demiş sapıklığın kitabını yazan sizsiniz lan bak ben ispatli konuşuyorum. #81913 al bunu nereye dayarsan daya.

45 tane islam karşıtı entry yükleniyor ama çocuk istismarına laf yok. işte islam a laf edilince de vay bizden nefret ediyorlar.

sizden değil sizin bu ikiyüzlü tavrinizdan nefret ediyoruz. derdimiz kendi halindeki muminle değil senin zihniyetinde ki sapik, katil vesaire ile siz böyle iki yüzlü olduğunuz sürece de size en ağır şekilde tepki göstermeye devam edeceğiz.

işte bu yüzden emevi kafasının, vahabi ve selefileron kokunun kazinmasini istiyoruz. o yüzden bizi gebertmek istiyorlar diye ağlarken düşün diyecegimde beynini şeyhine kiraya vermiş birinde düşünecek kafa yoktur.

şimdi git başka yerde ağla.

aşağıya çok güzel bir şey bırakıyorum iyice kudur.

edit: adam tepki alacağını alınca edotledi ya lan.

şimdi de benden önce editledigini söylüyor sonuç oortada. katliamı sizden öğrendik zaten canım kardeşim. ağla ağla acilirsin.

görsel
devamını gör...
hacıdan hocadan karanlık geceden kork.
aynen öyle.
bize unutturalacak olan istismar haberidir.
devamını gör...
bu olaylar niye hep dini yerlerde oluyo.
devamını gör...
bir adet sapık tarafından birkaç çocuğun istismar edilmesi haberidir.

"inanmıyom ben yea" edasıyla mağdur edebiyatı yapanlar dökülmüş yine ortalığa. aptala anlatır gibi anlatıyorum, iyi oku: kimsenin kendi halinde namazını kılan, orucunu tutan, sıradan ve zararsız müslümanlarla bir derdi yok! anladın mı? yok! bizim derdimiz sapıklarla, faşist radikal islamcılarla, islami terör örgütleriyle! anladın mı? o çok kıymetli dininizin bekası için bu tiplerin aranızdan ayıklanması lazım. bu tipler yüzünden özellikle de avrupa'da sizden korkuluyor. yoksa ha namaz kılmışsın, ha yoga yapmışsın, kime ne? en önce sizin tepki vermeniz gerekiyor bu zihniyete, en önde siz şikayetçi olmalısınız bunların varlığından ve eylemlerinden. anladın mı? yeterli oldu mu?

inanmıyormuş... daha kaç kere olunca inanacaksın acaba?

bir güncük de mağdur olmayıverin be, bir güncük!
devamını gör...
#1684464 senin ben vicdanını s....
devamını gör...
cocuklara istismar edilmis ama gelmis pisligin biri bu olayi savunuyor. konuyu acana, kaynaga, yorum yapanlara saldirmis ama turbede cocuklara hallenen sapiklara tek kelam etmemis.

ıyi taniyin bu zihniyeti. tam olarak boyleler. sapik, hirsiz varsa yaninda saf tutarlar. elestirene saldirirlar. yeter ki kokusmus zihniyetlerine zeval gelmesin.

dusunsenize bu korkunc zihniyet aramizda. cocuk tacizcisi sapiklari savunan, yarin obur gun senin benim cocuguma allah bilir ne yapar.

allah bu zihniyetten coluk cogumuzu korusun.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"elazığ çarşamba baba türbesinde çocuk istismarı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim