sorumluluklarını ev halkı üzerinde baskı aracı olarak kullanan baba tipidir. her tartışmayı nankörler diyerek kendi içinde sonlandırdı. işe gidip evi geçindirmeyi lütuf olarak görür ve kendine daima sessiz ve itaatkar olunmasını bekler.

bunun kendini yeniden seçmeyen şehir halkına yapan belediye başkanı, milletvekili gibi üst versiyonları da mevcuttur.
devamını gör...
tatminsizliğinin hıncını başkalarından çıkarmaktadır. hayatı kendi rengimize boyamaktan vazgeçmeliyiz. herkesin ayrı bir tonu vardır çünkü.
devamını gör...
bunu anlamıyorum işte. sen çocuk yaparken ve aile kurarken üzerine maddi ve manevi bir sorumluluk alacağının farkında değil miydin? hesabını soracaksan,nankör diyeceksen neden çocuk yaptın? doğuda yaşayıp aşirete erkek çocuk vermek zorunda mıydın lol yapmasaydın.
devamını gör...
boş boş konuşur işte.
devamını gör...
klasik babadır. bağırır bağırır susar. çok da kafaya takmayın.
devamını gör...
yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda, sizin için saçımı süpürge ediyorum, sizi yapana kadar taş doğursaydım diyen annenin goygoyu ile yol alan bir nevi holigandır.
öncelikle çocuk nankör ise yetiştiren iyi yetiştirememiştir.
üreticiye değil de ürüne odaklanarak saydırmak yerine üretim sürecindeki sıkıntıları incelemek ve gerekli düzeltmeleri yapmak gerektiği önerilir.
devamını gör...
ne yapmamızı bekliyorlar anlamıyorum ki? benimki öyle bir şey diyemez orası ayrı da dünyaya getirdiyseniz kendi ayaklarımızın üstünde durana kadar bakmakla yükümlüsünüz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"evdekilere nankör diyen baba" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim