1.
dünyanın en sinir bozucu eylemi olabilir.
lanet gelsindir.

allahtan kış geldi de millet gezmiyor dedirtir bazen. bir de dışarıda millet şıkır şıkır gezerken sen çalışınca intihar planları falan kurdurtur.
devamını gör...
2.
üzücü olsa gerek umarım haftasonlarım tatil olur ileride
devamını gör...
3.
doktora yaparken otomatik olarak hafta sonu hafta içine dönüşür
devamını gör...
4.
bütün hafta o gün için çalışırsın.. ama o da elinden alınınca pek bi heves kalmıyor
devamını gör...
uyumak için beklenen günlerin ödevlerle zehirlendiği günlerdir.
devamını gör...
sad but real
devamını gör...
türkiyede görülür genellikle.
devamını gör...
ayda iki kez hafta sonları gece sürüşündeyim. işimi seviyorum ama maaşımı da seviyorum. bol bol tatil hakkı da kazanıyorum.

sorun yok.
devamını gör...
uzun süre yaptığım eylem.buna bir de bayram mesaileri eklenir 1.günü hariç. tadından yenmez.yetmezmiş gibi resmi tatil,haftalık izin gününüze denk geldiyse ötesi yoktur.mağazacılık sektörüyse üstelik saatlerce ayaktasınızdır.
devamını gör...
pandeminin 1.dalgasinda yaklasik 3 ay boyunca hemen hemen her haftasonu ise gittim. sokaga cikma yasagi bana gecerli diyl calistigim yer sebebiyle. o kadar cok yogun bakim ihtiyaci olduki hepsiyle ben ve teknisyenim birlikte ilgilendik. yeni yogun bakim acmak icin haftaici de gecelere kadar is yerinde kaldik. insanlara yardimci olabilmek cok guzel bir duygu. ama keske insanlar da biraz daha duyarli olabilse pandemi konusunda.
devamını gör...
zaten çalışıyoruz. bunu devlette çalışan arkadaşlar yazmış galiba. benim görmüş olduğum tüm özel sektörler hafta sonu izin vermiyor , siz beş gün yoruluyorsunuz 2 gün dinlenin demez. para tatlı çünkü.
devamını gör...
otel personeli için hafta içi olduğundan çok daha tempolu çalışmaktır. düğünü, toplantısı, spor takımları, toplu yemekleri bitmez.
devamını gör...
2,5 yıl 6 gün çalışmıştım,o pazar gününü iple çekerdim.uyandın,kahvaltıydı,yemekti yapılcaklardı, dakikalar okadar hızlı geçiyordu ki hoop pazartesi olmuş.çok şükür şimdi iki gün tatilim var,insanca yaşamak için herkesin 2 gün tatili olmalı,hepsi hafta sonu da olmayabilir bir gün hafta içi bir gün hafta sonu, bu da insanların işlerini halledebilmek ve dinlenebilmek için güzel bir fırsat olur.
devamını gör...
gerçekten iyi değildir. ancak haftada beş gün çalışmayı da olduğundan iyi gösterir. insan haftanın dört günü çalışmalı şayet günde sekiz saat ya da daha fazla çalışıyorsa.
devamını gör...
pandemi koşullarında alıştığımız haftasonu tatilinden sonra alışamadığım durumdur. hastalık artsa da haftasonu kapansa mı acaba diye de şey etmiyo değilim. haftasonu kapansın ama kafeler açık olsun, saat sınırı da olmasın ama haftasonu kapansın. kafeleri kapatma reis, sıkılıyoruz reis, kafeleri kapatma..
devamını gör...
biz evlerde olabiliriz ama çalışan çok kesim var. çalışanların koşullarından bahsetmiyorum bile.
devamını gör...
evden dewamke.
devamını gör...
biri ya da birileri mecbur çalışmak zorundadır. mesela ben o insanlardanım.*
devamını gör...
bazen çok acıtıyor bazen tatlı oluyor . daha tam bi karar veremedim.
devamını gör...
freelance çalışanların korkulu rüyasıdır. tam hafta sonu şehir dışında kamp yapmak için plan yaparsın, pat diye bir iş gelir, tüm plan bozulur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hafta sonu çalışmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim