1.
celebrity crushlarımdan ve favori müzisyenlerimden biri.
devamını gör...
2.
harrycim.. watermelon sugar diye sarkı cıkarıyorsun ve ilk sözü de tastes like strawberries...mükemmel..bu arada sign of the times dinleyin cabukkk cok iyi sarkı
devamını gör...
kiwi şarkısı çok hoştur.
devamını gör...
her şarkısının ayrı bir başyapıt olduğunu düşündüğüm sanatçı.giyim tarzıyla,sesiyle her şeyinin kusursuz olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
o zamanlar yaşım 13. kendisine deliler gibi hayranım. üstünde fotoğrafı olan tişörtle uyuyordum. duvarımda boy boy posterleri...gör artık beni harry styles.
devamını gör...
medyaya yansıtıldığı gibi "olgun kadın avcısı" olmayan, "treat people with kindness" çizgisinin dışına çıkmadan yaşamaya çalışan sanatçı.

en sevdiğim şarkıları için,
golden
canyon moon
lights up
devamını gör...
seneler geçtikçe kendini bulan
eftirik püftirik geçici şarkıkar yapmayan
dinlerken sözleriyle de sana güzel bir hikaye anlatan her şeyden önce
ünlü olmak yerine yıldız olmayı becerebilen bir kişi bence
hem giyim olsun
hem dinleyicileri ile olan iletişimi olsun
hem de cesur hareketleriyle
gelecek için parlak bir yıldız
devamını gör...
youtube’da bir video vardı. makyaj yapan bir kız. sonrasında cacık da yapmıştı. videonun adı da “cacık nasıl yapılır?”dı mantık olarak ama mantıklı mıydı bilmem. videoda yaptığı makyaj, söylediğine göre ağır bir makyajdı. kardeşimle bunun geyiğini bir üç sene falan yapmıştık. mesele bu şimdi çok ağır bi’ makkaj. neyse. işte o videoda kullandığı aynanın * arkasında harry styles yazılı * kâğıt vardı. hiç unutmuyorum ve her gördüğümde de aklıma o kız gelir. video duruyor mu bilmiyorum. yıllar sonra bulmak için çok çabalamıştım ama kanalını silip yeni bir kanal açmıştı. * öyle. bunu yazmak istemiştim.

t: bir dönem yandan asmalı çantalarına çokça maruz kalmamıza sebep olan grubun üyesi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"harry styles" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim