1.
kendimizi neden başkalarına göstermek ve kanıtlamak istiyoruz gerçekten böyle bir uygulamaya gerek var mı?
not: aktif kullanmıyorum.
devamını gör...
2.
gereksiz veya gerekli olduğu kullanım amacına göre değişen bir uygulamadır. ;)
devamını gör...
3.
filtreleri dışında hiç bir nanesi olmadığını düşünerek katıldığım gerçek. bir şekilde farklılık arayışı içindeki gençliğin facebooktaki yaşlı akrabalardan kaçmak amacıyla gittiği bir yerdi. facebook kendisini baltalaması konusundaki tehlikeyi zamanında doğru hamle yaparak yok etti ve instagramı satın aldı.
devamını gör...
4.
eğlenceli mecra
devamını gör...
5.
çoğunlukla blog sayfam için giriyorum
devamını gör...
6.
gereksiz değil yanlış kullanılmaya müsait ve öyle kullanılan bir uygulama diyelim
devamını gör...
7.
keşfet kısmına bakıldığında gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz fakat göz ardı edilemeyecek bir gerçek var ki o da tekelleşen reklam piyasasının artık bu platform sayesinde çökertildiğidir.
yani orayı aile albümü gibi kullanırsak evet gereksizdir ama insanlar daha geniş kapsamlı düşünerek büyük kitlelere ulaşabiliyorlar.
devamını gör...
8.
fotoğraf attıktan sonra içinde oluşan o ne gerek vardı şimdi yaaa hissi... bu sene yeniden açmıştım kendilerini uzunn bir süre kullanmıyordum genel olarak eksikliğini de hissetmiyordum ama bazı şeyleri kaçırdığımı da hissediyordum. karışık hisler işte
devamını gör...
9.
twitter'a bulaşan instagramı siliyor.
devamını gör...
10.
istemediğiniz insanlara unfollow atıp sonra da canınızın istediği her şeyi paylaşınca güzel bir uygulama oluyor..
devamını gör...
11.
kendini pazarlamak, okuduklarını, yazdıklarını, giydiklerini hatta yardımlarını bile pazarladığın platform. beğeniyle orantılı da kendini tatmin hissini sağlar. özellikle şu devirde artık sevemediğim uygulama.
devamını gör...
12.
hele de modern güzellik algısının kurbanı insanlarımızın 7/24 aktif olması boşluğuna boşluk katmaktadır.
devamını gör...
13.
telefonun elimize yapıştığı hastalıklı dünyada, kendi anasayfanızı değerlendirme imkanına göre şekillendiği her türlü mecra bulunmaktadır. instagram da bunlardan biridir. geyik şeyler takip ederseniz geyik öneriler dolar keşfet bölümünüz. sokak fotoğrafçılığına ilgi duyan biri olarak takipleştiğim ve etkileştiğim gönderiler ve hesaplar da bu paralelde gelmekte olduğundan eğlenip zevk duymaktayım.
devamını gör...
14.
açıkçası instagramı kullanan biri değilseniz pek gerekli değil diyebilirsiniz ki zaten haberleşme amacı ile kullanılabilecek çok fazla alternatif var. memeler falan okumak için giriyorum diyorsanız yine gereksiz bir uygulama çünkü, ırkçılık, cinsiyetçilik ve homofobik söylemlerin olduğu baya bir "sözde meme" var. yani benim fikrimce kullanmasanızda olur bir uygulama :)
devamını gör...
15.
kullanmıyorum, ve evet bunun için mutluyum.
devamını gör...
16.
kendini birine kanıtlamak mecburiyetibde gibi hissettiriyo onların yaptığı o anki popüler olan şeyi yapmadığında eksik kalıyosun dışlanıyosun gibi bi algı var değmez
devamını gör...
17.
kullanma amacına göre gerekliliği sorgulanan mecra. bir bakansanız istifa etmek için instagrama ihtiyaç duyabilirsiniz.
devamını gör...
18.
instagramdaki her şey sahte, biraz cesur olan herkes influencer.
devamını gör...
19.
görünüm narsistliği
devamını gör...
20.
çoğu zaman böyle düşünüyorum ama iki eğlenelim diye giriş yapıyoruz yaani.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"instagram'ın gereksiz bir uygulama olduğu gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim