1.
iphone operating system'ın kısaltması. unix based bir işletim sistemidir. diğer kernellerde olduğu gibi verimlilik açısından c ve c++ ile yazılmıştır.
devamını gör...
2.
androidden daha iyi olduğunu düşündüğüm işletim sistemi zamanla kasma yapmaz android gibi
devamını gör...
3.
en iyi güvenlik sistemine sahiptirr
devamını gör...
androidden daha iyi olduğunu düşündüğüm işletim sistemi tabi ki bu sadece kendi düşüncem en son android kullandığımda seneler önceydi işte bu bile ios işletim sisteminin daha iyi olduğunu gösteriyor . çünkü ios kullanıp başka bir işletim sistemine geçmek çok zor stabil olması hızlı olması güvenilir olması telefona gömülü olması sizi ios işletim sistemine bağlıyor .
devamını gör...
deneyimleyip tadına vardığınızda vazgeçemeyeceğiniz işletim sistemidir.
devamını gör...
bir işletim sistemi.

nimettir nimet. 7-8 yıllık iphone’ların bile bir şekilde çalışıyor olması müthiş değil mi sizce de. android işletim sistemi olup 3 yıldan fazla stabilliğini ve hızını koruyan telefon görmedim.
devamını gör...
gücünü kendine özel bir donanımdan alan işletim sistemi. hemen hemen herkes ios'u android'den gelişmiş görür. bu düşünce, insanların akıllı telefonları kullanım şekline göre bazı açılardan doğru olabilir fakat ios'un daha başarılı sayılmasının asıl nedeni güçlü ve standardı olan donanım üzerinde çalışmasından kaynaklanıyor. apple'ın prensiplerinden en önemlisi de budur zaten: özel donanıma özel yazılım.

steve jobs'ın kişiliğinin bir yansıması olan donanım - yazılım ilişkisi, apple gibi bir devin ortaya çıkmasındaki en önemli etken. her şey apple'ın kontrolü altında. iphone'ların güçlü olması için sürekli geliştirilen çipin tasarımından, bu çipin nimetlerini doğru düzgün kullanarak iyi bir deneyim sunacak işletim sistemine ve hatta bu cihazlara geliştirilecek uygulamaların kalitesine kadar en ince detayı yönetmek onlar için zaruriyet. çünkü bahsettiğimiz kullanıcı deneyimini kendileri belirleyerek, yani müşterinin ne isteyeceğini müşteriden daha iyi bilerek, en iyisini yapmak istiyorlar. ve yapıyorlar da.
devamını gör...
beşinci deneme
devamını gör...
altıncı
devamını gör...
deneme
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ios" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim