son zamanlarda iyice farkına varıp hem sinirlendiğim hem şaşırdığım durum. hiç aklımıza gelmeyecek davranışlarımız farkında olmadan bir erkeği tahrik edebiliyor. ayaktan tahrik olan mı dersin, kulak memesine mi dersin, saçtan, bacaktan, kadının sesinden, koridorda topuklu ayakkabıyla yürürken çıkardığı sesten, yediği külahlı dondurmadan... aklıma geldikçe çıldırıyorum. evet herkes her şeyden tahrik olabilir buna engel olamayız. bir kadının bacağından da tahrik olabilirsin koltuk altından da ama bu demek değildir ki sözlerinizle veya bakışlarınzla tahrik edebilirsiniz. kadınlar açık giyinerek kul hakkına giriyorlar diyen çok erkek tanıdım hadi hak verip kendimizi kısıtlayalım da bu kısıtlamanın sonu var mı? sesten etkileniyorum ayaktan etkileniyorum kaştan kirpikten etkileniyorum diyen var ne yapalım komple yok mu olalım? kısıtlanmayacağız, normal olanı öğrenip buna alışacaksınız.*
devamını gör...
ne kadar ayrıştırıcı bir başlık.
devamını gör...
bizim ülkenin gerçeğidir. genelleme yapmak istemiyorum ama çoğunluk maalesef böyle. türkiye 'de yasamak zor, kadın olmak daha zor.
devamını gör...
damacanaya hallenen, eşekle münasebete giren erkekler var bu ülkede. çok da şaapmamak lazım.
devamını gör...
koridorda topuklu ayakkabıyla yürürken çıkardığı sesten zevk alıyor olabilirim, fakat insanları kulaklarımla taciz edebileceğimi sanmıyorum.
devamını gör...
abaza pis erkeklerin davranışıdır. *
devamını gör...
ülkede yoğun bir abazan nüfusu var çünkü. gerçekten cinselliğin afrikasında bir yerdeyiz. saçından bile tahrik olan var ya saç bildiğin saçtan yani. o kadar yokluktalar ki gerçekten her hareketi yanlış anlayabiliyorlar. kadının ağzından çıkan her sözü cinselliğe bağlıyor bazı erkekler. hadi kendi kendilerine ötede yaşasalar bunu tamam ama rahatsız etmeye çalışınca iş ciddiye biniyor taciz oluyor artık.
devamını gör...
#1010715 her kelimesinin altına imzamı atarım bu tanımın. yetti. bıktık. usandık. şunu çok iyi biliyorum ki artık, sorun kadınlarda değil. çözün nasıl çözüyorsanız. çözmüyorsanız da biz siz tahrik olmayın diye kendimizi kısıtlamayacağız bunu bilin.

sırf sizin yüzünüzden yok üstümdeki çok mu oturdu dikkat çeker mi? yok biraz sesli güldüm bir şey olur mu? yok asansörde yalnız bir erkek varken ben de bindim yanlış anlaşılır mı? diye düşünüp durmaktan yorulduk.
bunların ne kadar hastalıklı düşünceler olduğunun farkında mısınız?

ek: bunun islamla, bu ülkenin afrika olduğu konularla ilgisi yok. bu durum yurtdışında da, bizimkinden farklı hem de çok farklı ülkelerde de görülüyor.
devamını gör...
islam ve dolayısıyla da sami zihniyeti ile yaşayan ülkelerde görülen erkek türü. üzgünüm müslümanlar ama gerçek bu...
devamını gör...
tahrik olduğu insanı; bakışlarıyla, sözleriyle rahatsız etmiyorsa pek te umrumda olmayan tahrik olmadır. lezbiyen bir kadın kahve içmemden, el fetişisti bir adam el tırnağımdan, bir diğeri saçımdan tahrik olabilir. ancak bu durum benim değil karşımdakinin problemidir. ve rahatsız edilmediğim sürece bu tarz durumları günlük hayatta kafaya takmam.
devamını gör...
kaç göç olduğu sürece, tek cinsiyetli eğitim pohpohlandığı sürece, salak saçma fetvalarla eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüldüğü sürece devam eder. dolmuşta, asansörde kadın yanı denk geldi mi kadının solduğu oksijenden tahrik olur.
devamını gör...
kafalarda ünlem işareti bırakan bir erkektir. şahsen ben son zamanlarda karaciğer ve böbreği olan kadınlardan etkilenmeye başladım nedendir bilmiyorum.
devamını gör...
kafa sözlük yazarıdır. *

(bkz: mavi gözlü bir kadının gözlerinde serbest dalış)
(bkz: dar eşofman)
(bkz: kısa kes ve dudaklarıma yapış diyen kadın)
(bkz: ayaklarının öpülmesinden keyif alan kadın)
(bkz: beyaz tenli kızıl saçlı yeşil gözlü minyon kadın)
(bkz: mini etekli kadına meraktan bakmak)
(bkz: elleri güzel olan kadın)

işin şakası bir yana; bunun islam ile alakası yok. bence başlıktaki erkeğe en çok uyan erkek, bunu islam ve samilikle ilişkilendiren erkektir. şahsen biz dindar sözlük yazarlarının kadınla ilgili bu tip başlıklar açtığı görülmedi. açanlar hep ateizme kaymış olanlar. yani gerisini siz düşüneceksiniz kardeşler. ayrıca böyle bir başlıkta islam düşmanlığı yapmak için ya sarhoş olmak gerekir ya da deli olmak. insanlar kendi kirli işlerini, islam yardımıyla örtbas etmeye ne kadar meraklı.
devamını gör...
hemcinslerime şunu rahatlıkla diyebilirim ki konu içerisinde geçen erkeklerin* tahrik olması için ne giydiğinizin ve ne yaptığınızın bir önemi yok. o sebeple istediğinizi giyin.

tahrik olmak istiyor ve tahrik oluyorlar.

#636798 halihazırda zoraki de olsa tesettürlü biriyim. bir kere bile, dar kıyafet, makyaj, açık elbise, ayak bileğini geçtim kalın opak çorap iki beden büyük pardesü giydigim halde bana bu vaziyette bile rahat vermiyorlar.

bunlar eğitilemez vahşi organizmalar. birçok sosyal erkek arkadaşım oldu. en yakın arkadşım sırdaşım bir erkek onda bunun esamesini bile görmedim. birkaç sapık yüzünden hepsini yermek saçma olur. bu sözlüğe geldim geleli bir tane tacizci ile karşılaşmadım mesela...
tamam saçma sapan konuşan sinir eden yok mu? elbette var lakin yine de toplum ortalamasının üstünde olgunluğa sahip insanlarla bir arada olmaktan mutluyum. *
devamını gör...
bana en ilginç geleni köprücük kemiği olmuştu içlerinde. insan bir kemikten nasıl tahrik olabilir ya? erkekler uzaylı bence, aynı türden canlılar olamayız!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kadının her yerinden tahrik olan erkek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim