çevremde birçok kadının yaşadığı sıkıntı.

genel sebepleri (tamamen subjektif)

-sevişirken yanlış bir şey yapıyormuş hissine kapılma,
-kısa süren seks, (en büyük sebep bile olabilir)
-yanlış partner seçimi,
-günlük yorgunluk,
-stres.
devamını gör...
yalnızca kadınları ilgilendiren problem.
devamını gör...
(bkz: kendisi yapamayınca hiç olmuyor sanmak)
devamını gör...
erkeklerin orgazm edememesi kadar hüzünlü bir durumdur.
üzücü.
devamını gör...
büyük çoğunluğunun yeterince uzun sürmeyen cinsel ilişkiden kaynaklandığını düşünmekteyim. evet, erkek yetersizdir.
devamını gör...
foreplay kaynaklıdır. efenim siz ön sevişmeyi yeterince uzun, tutkulu ve heyecanlı yaşatmazsanız elbette arzuladığınız seksi bulamaz; o'nu orgazm edemezsiniz. film ve dizilerde gördüğünüz gibi değil oğlum seks. filmlerden kasıt elbette adult filmler. recep ivedik kastettiğimi düşünmediniz değil mi?

foreplay denen olgu dünya çapında sık sık araştırılan ve pek çok bilimsel verileri saklı tutan önemli bir olgudur. er kişi öyle yatağa girer girmez "haydi naciye aç bacaklarını" diyerek bodoslama dalıyorsa yahut "naciye, ben geliyorum" deyip kadınını tatmin edemezse; daha çoook türk kadını muzdarip olur bu dertten. sonra "neden ayrıldı benimle, niye bıraktı beni, acaba sorun bende mi?" gibi sorulara gark olur, aval aval bakarsınız oda duvarına.

ön sevişmeyi uzun, tutkulu, ziyadesiyle keyifli hale getirmek sizin elinizde sevgili hay bin meşe ağaçlı er kişisi. sonra kadınlara öyle yok yere bok atmayın oğlum, gök tengri çarpar lan.
devamını gör...
genelde partnerden kaynaklanan durumdur.

kısa süren ön sevişme, kısa süren ilişki ve gerekenden az uyarılma bu işin sebepleri olarak görülür.

(normalde bu tür konulara yazmam. ancak özellikle erkek yazarlar için bir kaç bilgi vermek iyi olur diye düşündüm.

pornografi sizin cinsel dengenizi bozar. bu hem size, hem partnerinizle olan münasebetinize zarar verir. izlemeyin, izlememeye gayret gösterin.

partnerinizin de sizin gibi nefis sahibi olduğunu unutmayın. mutlu olmak yerine, mutlu etmeyi deneyin. size saygısı daha da artacaktır.

her gün aldatma haberlerini, kadına şiddet haberlerini izliyorsunuz. bu olayların alt metninde yatan gerçek, genelde bu "malum" konudur.)
devamını gör...
yalnız şunu açıklığa kavuşturmak gerekir:
eğer kadının orgazm olamamasının nedeni kısa süren seks ise yetersiz olan net bir şekilde kadındır. olaymış aga.
devamını gör...
olabilirler. açın meydanı bilen geldi. genç erkeklere öğütler de taşır söyleyeceklerim. genç kadınlara da öğüt taşır. bu seviyenin altı bir erkekle ikinci defa sevişmeyin demekteyim zira.

söyleyeceklerimi kadına bir et değil şiir dizeleri gibi bakabilen erkekler anlayabilir. iyi bir öpüşmenin olmadığı her sevişme tecavüzdür. daha öpüşme anında başlayacaksınız ellerinizi bir sonar gibi kullanmaya. kulaklarınız bu yolda en büyük yardımcınız. başınız kadının zaten kalbine en yakın yerde. dokunulmayı en sevdiği yerlerini kafanıza böyle kaydedeceksiniz.

kontrolün kadında olduğunu hisettireceksiniz. bu sayede kadın kendisini güvende hisseder. lakin bu o dişi bir tualdir. fırça sizde sanatçı da sizsiniz. kadın ise sanatın ta kendisidir.

soyunma sonrası oral seks esnasında elleriniz asla kadının memelerinden ayrılmamalı. o sırlı dünyanın muhteşem haritasını böyle daha iyi çıkartırsınız. birleşme öncesi sakallarınızı kadının karnında gezdirerek çenesine kadar gidip öpün. sonra dudak ve dili ele geçirin. birleşmeyi artık kadının en beklemediği anda gerçekleştirin.

bacak omza pozüsyonunda yine penisinizi bir fırça gibi kullanın. vajinanın her duvarına hızla ve suprizlerle çarpmalı penis.
devamını gör...
(bkz: oyuna gelme türküye)
devamını gör...
onlarca sebep sayılabilir. ama en önemlisi kadınların orgazmının büyük oranda beyne bağlı olmasıdır. erkeklerinki gibi salt penis odaklı değildir. bir diğer sebep ise kadınların ne istediklerini bilmemeleri, bilseler bile ifade etmekten çekinmeleridir. bir kadının seks ile ilgili önerileri istekleri varsa ne ile yaftalanacağı hepimizin malumu. son sıraya da erken boşalmayı yazıyorum. *
devamını gör...
erkeği mutlu edeyim kapanına kısılmadan, sevişme sırasında kendileri için doğru pozisyonda salıverirlerse kendilerini oluverirler gibi gelen durum.
devamını gör...
karşı tarafın bencilliğinden.
devamını gör...
ortalama bir türk erkeğinin ömrü hayatında bir ya da en fazla iki kere şahit olacağı kavramdır. maalesef egoist sevişiyoruz , çok eksiğimiz var . seks tek taraflı yapılmamalı .
cahiliz azizim cahil.
devamını gör...
benle sevişmemiş olmalarından kaynaklıdır. kıvrak hareketlerle genelde hiç öyle 'erkeğimi mutlu etmem lazım' komplekslerine girmez benimle sevişen.. daha çok kendini düşündürtürüm. tek yol abdul.
devamını gör...
bizim coğrafyada sıkça rastlanılan bir durumdur. kadınlar; dini-ahlaki olarak sürekli sınırlandırıldıkları için yeterli deneyim kazanamazlar. deneyim bir yana kendi vücutlarını bile tam tanıyamazlar, ayıp günah korkusuyla. bunu, ilk ve tek erkeği, kocasıyla öğrenmesi gerekiyor. tabii koca ne biliyor, ne kadar biliyor, sevişmeyi ne sanıyor? oralar hep dutluk. tekrar hatırlatayım, sağlık hizmetleriyle ilgili istatistikler cehaletimiz hakkında çok şey gösterir.
sevişirken zevk aldığı fark edilen kadının öldürüldüğü, eşinin idrar kanalını zorlayan adamın öldürdüğü coğrafya burası. orgazm filan çok lüks şeyler. ayrıca çok basit bir ölçü, bir kadına hiç orgazm olup olmadığını sorduğunuzda bir an bile düşünüyorsa olmamıştır.
devamını gör...
sevişmek yerine "verdiği" için olamıyordur.
devamını gör...
her kadın farklı şekillerde deneyimler bunu, önemli olan kendini keşfetmek, ne sevdiğini, ne sevmediğini bilmek.
kendisini kalıplara sokmaması gerek.
konuşmak, öğrenmek, utanmamak, bedenini sevmek, rahat olmak çok önemli.
beyler pek dikkat etmiyor ancak...
devamını gör...
lan başlık kadınların olamaması, erkeklerin edememesi değil. kafayı mı yediniz olum?
devamını gör...
olamadım diyen bir bayana rastlarsam sebebini şahsen soracağım durum tespitidir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kadınların orgazm olamaması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim