elektrik almakla alakası olmayan mevzu. bu daha çok bir kişiyi güzel bulmakla alakalı.
mesela ben ilk olarak kaşlarına veya burnuna bakarım.
insanlar birbirini gördüğünde 1 saniyeden kısa sürede karar verirlermiş kendileri için uygun olup olmadığına ki bu 1 saniyeden kısa sürede mutlaka insanların ilk baktığı bir yer vardır.
devamını gör...
elleri ve gözleri olabilir.
devamını gör...
burun ve eller...
devamını gör...
kişiye göre değişmekle beraber, şahsımca karşı cinste ilk olarak dudaklara ve omuzlara bakarım. ısterse adriana lima olsun dudakları güzel olmayan, omuzları kemikli olmayan biriyle olmaz ha ha ha
devamını gör...
gözler ve eller
devamını gör...
zeka
devamını gör...
burun ve saçtır kesinlikle.
devamını gör...
boyuna posuna bakarım
devamını gör...
herkesin gözler şahin gibi maşaallah. üç milyar milyon kilometreden milletin gözlerini görüyor. vücut yapısına bakıyorum ilk. en belirgin o gözüküyor çünkü. eğer bir insan gereğinden fazla kilolu veya zayıfsa bu kişinin vücuduna saygısı yok demektir bence.

bahane sunan arkadaşlara yalancı demiyorum ama:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
10.
bir hoş bakış, yarım gülüş.
devamını gör...
11.
gözleri..“gözler konuşmaya başladığı zaman her şey susar.”
o ilk göz göze gelinen an,tanışıklığın orda kalıp kalmamasına karar verir.
devamını gör...
12.
kesinlikle önce gözlerine bakarım.bu tamamen saf ve doğal bir istek zira öncelikle bir insan karşısında doğallığı bulmak ister.daha sonra gülüş gelir nitekim bir samimi gülüş her şeyi değiştirebilir.
devamını gör...
13.
kişi kadınsa ilk bakılacak şey burundur. bir kadının burnu güzelse her tarafı güzeldir, en azından çoğu kusurunu kaybeder. bir kadının eğer burnu güzel değilse belirli bir sınırı asla geçemez. daha saç, duruş, giyim-kuşama geçmedim. bir de küpe, ah o küpeler yok mu, ama o küpeler saç kesimi ile uyumlu olması lazım. en iyisi konuşmayım, çünkü güzellik ve kadın eş anlamlı iki kelimedir. bu yüzden bir kadın hep güzel olmaya çalışır fakat genelde ters yoldan giderler.
devamını gör...
14.
öncelikli olarak vücudunun orantılı olması büyük kalça veya büyük göğüs olarak bakmamak biri büyük diğeri küçük ise orantısız duruyor. ikisinde küçük olsun yine sıkıntı yok orantılı olması yeterli.
ve zeki olması gerçekten önemli herkese o kadar dış görünüş yazdın birde zeka yazayım demiş gibi gelebilir ama salak kadın gerçekten hiç cekilmiyor.

ama en önemlisi ortak bir uğraşınız hayaliniz olmalı yoksa bir zamandan sonra illaki sıkılacaksınız.
devamını gör...
15.
göz teması.cinsiyet ayırmaksızın.
devamını gör...
16.
nezaketi,
bu kurallara dikkat etmeye çalışan insan arkadaş seçiminde de yoldaş seçiminde de her zaman bir adım öne çıkmıştır benim için.
devamını gör...
17.
boyu posu
devamını gör...
18.
saç baş, diş ve el temizliği
devamını gör...
19.
cinsiyet ayırmadan konuşma tarzı tam bir turnusoldür benim için. bir garsona, annesine, babasına nasıl davrandığına bakarım. tabii birde küfür edip etmemesine okey ben de küfürbazım ama tanıştığım anda kimsenin yanında kimseye saydırmam.
devamını gör...
20.
saçıı
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"karşı cinste dikkat edilen ilk şey" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim