(sansür) gibi book, seri katiller, kediler ve şu an anımsayamadığım birçok konuda videoları olan, on numara beş yıldız eğlenceli ve renkli (hem saç hem karakter) saçlı youtuber. bugün siyaha boyatmış ama. sözlüğe gelmeme vesile olan kişidir.
devamını gör...
çoğu düşüncesini kendi düşüncelerime benzettiğim ve sinir olduğum konularda konuşurken içimin yağlarını eriten şahane youtuber. ayrıca bu sözlüğü keşfetmemi sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum.
devamını gör...
kitap incelemeleri ve çomar posting serisini bayılarak takip ettiğim unicorn saçlı kadın. (saçlarını siyaha boyamış ama olsun, o benim için hep unicorn olarak kalacak.)
devamını gör...
bu sözlüğü keşfetmemi sağlayan youtuber. birçok fikrinde kendimi buluyorum, çok sempatik. kitap incelemleri (bkz: huzur sokağı) bayılıyorum. ayrıca ses tonundan kaynaklı sanırım ne zaman dinlesem uykum geliyor, ninni gibi.
devamını gör...
severek takip ettiğim youtuber kişisi. küfürden arınmak için kendisi de bu aralar kafasözlük detoksu yapıyor sanırım.
devamını gör...
youtuberları genelde izlemediğim için kendisini ilk defa duydum. videolarına baktığım da güzel içerikler üretiyor, izlenebilir. fakat ben youtuber izlemediğim için yine izlemeyeceğim. gece bir videosuna bakayım dedim. baktığım video da azra kohen'in pi isimli romanını eleştirdiği için azra kohen tarafından detaylı bir şekilde (çektiği videosu için) dakika dakika youtube'a hem şikayet edilmiş hem de videosuna telif değil de telif uyarısı atılmış. pi romanını ile ilgili videoyu neden kaldırdığını anlatıyordu.
devamını gör...
özellikle kitap incelemesi yaptığı seriye bayıldığım youtuber.
devamını gör...
sayesinde keşfettiğim fikirlerimi bana tanınan alan kadar özgürce ifade ettiğim kafa sözlüğü keşfetmeme sebebiyet vermiş kişidir.
siyah saçı müthiş olmuştur ayrıca
devamını gör...
kendisine has bir tarza ve orijinal içeriklere sahip bir youtuber. internetin en güzel yanı da bu işte: birilerinin dayattığı fenomenleri izlemek zorunda kalmıyoruz, alternatiflere kolayca erişebiliyoruz.
devamını gör...
fikirlerini paylaştığım için bana yakın gelen cok severek takip ettigim youtuber. samimiyeti,insana ve hayvana saygısı noktasında tek geçerim. görüşlerinin çoğu yaşadığımız ataerkil düzen dolayısıyla çoğu erkeğe hatta ve hatta kadına bile "şaçmalıyor,abartıyor" mantıgında gelebilir bu normaldir ama ne şanslı ki eşi bu konuda hoşgörülü ve destekleyici. bu açıdan kendisini cok kiskandigimi itiraf etmeliyim.
devamını gör...
kazıklı diyince aklıma (bkz: kazıklı voyvoda) gelirdi.
devamını gör...
videolarını defalarca izlediğim,içerik açısından çoğu kişiye göre daha iyi olan bir youtuber.renkli saçı ve makyajları çok hoşuma gidiyor,ayrıca kendisi de çok güzel bir kadın.umarım daha da başarılı olur.
devamını gör...
özellikle beğenmediği kitaplarla, sosyal medya paylaşımlarıyla ve programlarla ilgili yorumları beni çok eğlendiriyor. renkli makyajları ona çok yakışıyor.
devamını gör...
kafa sözlük aracılığı ile öğrendiğim youtuber.

tatlı kadınmış. incelemeleri de güzelmiş. takibe aldım. adı lazım değil kişileri kafasına takmaması gerektiğini düşünüyorum.
devamını gör...
bok gibi books reviewslerini severek takip ettiğim youtuber
devamını gör...
videoları bana hitap etmiyor ama dislikelık bi durumu yok, komik ve eğlenceli duruyor. bir youtube kanalı.
devamını gör...
çok eğlenceli bir şahsiyet. genelde dar görüşlü insanları *arka taraf* etmesiyle ünlüdür. ayrıca beni bu canım sözlüğe teşvik etmiş kişidir kendisi.
devamını gör...
"ne hayatlar var be" dedirten youtuber-mış. başlıktan görüp, bir merak baktım ve yeniden anladım ki bambaşka dünyalarda yaşıyor insanlar.
devamını gör...
zeki ve "açık zihinli" olan tatlı bir youtuber.
çoğunlukla kitap olmak üzere bir çok farklı araçlarda, kendisini rahatsız eden konular üzerinde eleştiri yapmaktadır. tv programı, sosyal medya videoları, dergiler vb.. eleştiri yaparken sosyolojik ve psikolojik analizler yapmak da hobisi ve bence büyük bir kitleyi bu yüzden tutuyor. güzel analizlerde bulunuyor ve anlık da olsa kendisinin de aydınlandığını yakaladığınız ya da hissettiğiniz oluyor.
bir de kadın seri katiller video serisi var.. şahsım adına en çok keyif veren seri.

keşke gereksiz arkadaş çevresi ile bir adet kazıklı maria takas sistemi olsa da kahve içip sohbet etsek sabaha kadar.. gececi olduğunu biliyoruz meryem.
devamını gör...
sözlük hakkındaki olumlu görüşlerinden dolayı kendisi adına sembolik aynı takma adda bir yazar hesabının açılması ve bu hesabın yanına onaylı hesap gibi şık bir havanın katılması taraftarıyım. bir de o hesapla yazarlık yaparsa tadından yenmez. kimsenin yazmadığı bir başlığa yanında turuncu tikli takma adlı bir yazar yazdığında başlık sahibinin karmasına normalde 2 etki ediyorsa bu hesaplarda 5 etki etmeli. tabii, yazdıkları da sözlüğün bilge turuncunu temsil etmeli.

bu tanımı yazınca kendimi şöyle hissettim: esdemirei abi gene hurma patlatan hikayesi mi yazıyorsun abi
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kazıklı maria" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim