1.
harika bir dengeye sahip genç stoper. şu an juventusta oynuyor ve ciddi de forma şansı bulmakta. kendisi milli takımın geleceğidir.
devamını gör...
2.
fenerbahçelileri nasıl kaçırdık bu adamı diyerek pişmanlıktan mahveden savaşçı stoper. gerçi gelseydi burda epey kirlenirdi futbolu da, kafa yapısı da. bizde temiz bir şey yok merihim, gittin kurtardın kendini. iyisi de oldu senin için.
devamını gör...
3.
geçen yıl yapılan fransa türkiye maçında fransız medyasının beğenisini kazanan stoper, çağlarla birlikte mükemmel performans sergilemişti.
devamını gör...
juventus'ta oynayan ilk türk.
devamını gör...
turkish wall'ın kurucu üyelerinden kendisi.
devamını gör...
turkish delight.
önümüzdeki on yılın avrupa'sında çağlar ve ozan kabak ile birlikte her sene konuşulacaktır.
devamını gör...
eğer kendini salmazsa ve disiplinli bir şekilde çalışırsa en iyi stoper ler arasına girebilecek olan türkiye milli futbol takımı ve juventus için oynayan stoper.
devamını gör...
juventus'u birçok gol'den kurtarmış, bir kaleciden farkı olmayan defans türk.
devamını gör...
türk savunma tankı.
devamını gör...
topa yaptığı her sert müdahalede"off kırmızı gördü"dediğim, açı değişince müdahalenin tertemiz olduğunu anlayınca sevindiğim stoper. italyanların tabiriyle iron man.
devamını gör...
2 sene sonra çağlar’la ikisi avrupa’nın sayılı defanslarından olacaktır.
devamını gör...
hem yakışıklı, hem kariyeri ve önü açık bir futbolcu, milli bir gurur, sonu arda turan gibi olmaz umarım
devamını gör...
adam ciddi ciddi juventus gibi bir takımda ilk 11 çıkıyor, 40-50 milyon eurolar konuşuluyor bonservisi için. ama iyi ki gitmiş bizden. eğer kalmış olsaydı yiğithan vardı bi ara genç stoper, onun gibi kaybolup giderdi.
devamını gör...
kendisi ve ailesini tanırım. küçük bir ilçe zaten karamürsel. futboldan da pek anlamam, sadece milli takım maçlarını izlerim ama okuduğum ve gördüğüm kadarıyla bayağı bir başarılı. göğsüm kabarıyor izledikçe, çok gururlanıyorum umarım hem özel hem de futbol hayatı çok başarlı olmaya devam eder.
devamını gör...
milli takım maçlarında efsane maçlar çıkarmıştı. defans oyuncusu. bilmukabele savunma bakanı deniliyordu çünkü o kadar iyi bir defans oyuncusuydu
devamını gör...
dün şansızlık yaşadı. onun dışında çağlar ile italya'ya gayet iyi dayandılar.
devamını gör...
kendi kalesine gol atması kötü futbolcu olduğunu göstermez. futbolun içinde bunlar var.
devamını gör...
çok itici bir futbolcu.
ama işte bu ülke için neler yapmadı ki?
devamını gör...
juventus ta oynaması mucize olan defanstır.
devamını gör...
satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık olarak atalanta ya transfer olan milli futbolcu. iyi oldu sanki. zira bonucci-chiellini ikilisi+de light varken zordu oynaması. ancak juventus taraftarı isyan etmiş; rugani dururken niye merih gidiyor demişler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"merih demiral" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim