1.
çocukluğumu gençliğimi çalmış oyundur, pişmanmıyım? hayır.
devamını gör...
2.
k1ngturk nickli oyuncunun dolu kılıcıma kıydığı oyun. allahından bul.
devamını gör...
zamanında köpek gibi oynadığım, yine eski haline dönse, o eski atmosferi olsa yine köpek gibi oynayacağım, anlatılmaz, tarifi yapılamaz derecede güzel oyundur.

şöyle bi baktım da iyi ki eski haline dönmemiş bir daha. şu bağımlılığa bakar mısınız bendeki.

hehehe
devamını gör...
ikinci köyde dolunay'ın düşürüldüğü , maymunlar cehenneminde metin taşının kesildiği, birinci köyün ortasında pvp atılan bir zamanların popüler mmorpg oyunu.
devamını gör...
metin2, çok oyunculu online istemci mmorpg rol yapma oyunudur. 2005 yılının mart ayında ymir entertainment şirketi tarafından kore'de yayına başladı. 2006 yılında gameforge 4d gmbh tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.
devamını gör...
çocukluğum yatmaktadır bu oyunda. şimdilerde oynayınca eski tadı vermemektedir.
devamını gör...
ne oynardım be dediğim, ara sıra oynamayı özlediğim oyun
devamını gör...
harun abilerin oltalarına balık olduğum oyun. ne ayçalar, banular, asudeler...
devamını gör...
bir neslin hayatını meşgul etmiş oyundur. zamanında haberlere konu olmuştur insanlar araba ev fiyatına hesaplarını satıp para kazanıyorlardı. hesabını çaldıranlar metin 2 hesabı için katil olanlar gibi gibi olaylar meydana gelmiştir.
devamını gör...
10.
spoiler > oyun sonunda full kritik efsunlu iyileştirmeci şamanın vsde herkesi kestiği oyundur. < spoiler
devamını gör...
türkiye'nin en popüler mmorpg oyunu. hâlâ.
çocukluğumu, gençliğimi verdiğim oyun.
devamını gör...
bir neslin geleceğini heba eden online oyun.
devamını gör...
bir knight online değildir .
devamını gör...
her duyduğumda birincisini neden oynayan yok diye sorguladığım oyundur.

edit: başlık başa, ordu göreve
edit 2: teşekkürler hızlı mod.
devamını gör...
bu oyunu oynayanların neden oynadığı hala açıklanamayan bir soru işareti olarak kalmıştır. maksimum 6 büyüye sahip olunan bir oyunu nasıl günlerce oynayabilirsiniz anlayamadım hiç. örneğin dota ortalama 4 büyüye sahip olduğunuz 100 küsur karakterin olduğu bir oyun. değiştire değiştire sıkılmadan oynayabilirsiniz de yahu 6 tane büyü çekilir mi ? nasıl bir mmorpg'dir bu, dikkat ettiyseniz wow'la falan karşılaştırmadım, moba ile karşılaştırdım.
devamını gör...
ergen zamanlarımda oynadığım oyundur, arkadaşlarla oynayınca büyük keyifli geliyordu.
devamını gör...
2005'te ilk senelerinde oynadığım kısıtlı bilgilerle, bir yere getirdiğim karakterimi özleten başlık. demirci başındaki stresli bekleyiş, marketten küçük boy pot almak, bk aramak, dolunay veya kdp düşürmeye çalışmak dönemin favori aktiviteleriydi.

not: gözümü bağlasalar, şuan vahşi uzmanı gider bulurum. hey gidi çocukluk.
devamını gör...
işe ymir entertainment ile başlayan, daha sonra gameforge ile devam eden, mmorpg türüne özgü oyun. çoğumuzun vaktinin katilidir.

eskiden diablo2 oynadığım zamanlarda, o zamanlar küçük olan kuzenim gelip "bak sen bu oyunu da seversin, gel beraber oynayalım" diye diye başımın etini yemişti. bir gün başladım, başlayış o başlayış! birkaç senemi çürüttüm. sonra da bırakmayı başardım.

aslında tam da yukarıdaki yazar arkadaşlardan birinin eleştirdiği özelliği yüzünden başladım ben bu oyuna: karakterlerinin az skill sahibi olması ve son derece sade kontrol paneli. zira bu tür oyunlarda en sevmediğim özellik, uçak kokpiti gibi bir sürü düğme barındıran skill, envanter, statü vs pencereleri. yani zevkler ve renkler tartışılmıyor efendim.

"şifreni ver de biraz takılayım" diyen ve 103 lvl kara büyü suracığımı banlatan arkadaşıma da buradan selam olsun!

ah canım benim, aah!
devamını gör...
oyunu çok önce bırakmış olmama rağmen zaman zaman birinci köy müziği (bkz: enter the east) ile eski günlerini yad ettiğim oyundur.
devamını gör...
lan elli tane oyun yaptılar, şu oyundaki pazar sistemi new york borsasında yoktu. efsane pazar sistemi vardı grafikler felan kötüydü ama pazar ayrıydı. dolunayda pazarın market makeri bendim resmen. hiç adam kesmeden malların rayicini öğrenip pazar çarlarımla düşenle mal alır ederinde satardım.
hala kılıcı 2.5 m öfke 1m ateş hayaleti 500 k felan. hey gidi günler. şu botlar enflasyon çıkarmasa adminler adam gibi baksa fazla güncellemelerde gerek yoktu. sarı bayrak oynardım hep yakamozda kara büyü sura.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"metin2" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim