1.
haftaiçi her sabah atv'de millete atar gider yapan suçlu avcısı.
devamını gör...
2.
hiç izlemediğim izlemeyi de de düşünmediğim televizyon programı..
devamını gör...
3.
darbuka ve mızıkayı aynı anda çalabilen şahıs.
devamını gör...
4.
yarar ve zararlarının tam olarak tartışılmadığı teyzelerin ve ara ara benim aşkım
devamını gör...
5.
kendini bir halt sanan kadının magazin programından suç dosyalarını incelemeye geçtiği program.
normalde suç olaylarını polisler falan çözer ama bu yetkiyi vs kimden aldıysa bir kanun gorevlisi gibi olay çözüyor (tabi giresun'da ölen küçük kızın olayını bırakabiliyor niyeyse) ayrıca buraya katılanları da anlamıyorum nasıl bir psikoloji ile katılıyorsun oraya suç işlemişsen zaten gizlemen lazım, işlememişsen suç sana kalabilir neyi düşünüp katılıyorsun.
devamını gör...
6.
insanlar programını zevk alarak izliyor falan sırf program için erken uyanan bi kitle var,asla anlamıyorum bu kitleyi.
devamını gör...
7.
adalet bakanı olsa arkasından giderim
devamını gör...
programını zevk alarak lzlemiyor kimse onca insanın ölümü, dolandırılanlar kimseyi mutlu edemez ama toplumun bir kısmı var çok korkunç şeyler yapabiliyor oturup sunucuyu aşağılamak yerine ne oluyor hakikaten diye sorgulamak gerekir ayrıca kayıp da arıyorlar milyonlarca insan aynı anda izlediği için polisten tabii ki önce buluyorlar çok şeyi .. allah kimseyi kayıpla sınamasın sanırım çok acı bir duygu olmalı ayrıca bu kadını diğer sunuculardan ayıran kendine has tarzı üslubu olması yoksa diğer tv sunucularını da konuşmamız gerekirdi ama kimsenin aklına gelmiyor onlar
devamını gör...
tanışmak istediğim tek ünlü olabilir. inanılmaz sempatik,inanılmaz iyi niyetli, sonsuz tatlı,kibar birisi olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
10.
devletin çözemediği davaları çözen, tüm kirli çamaşırları ortaya çıkaran, savcı, polis, hakim, programcı, sunucu.
devamını gör...
11.
işi bırakıp aile evine geçiş yaptığımdan beri her gün ailecek izlediğim programın sunucusudur. zeki ve çalışkan bir kadın olduğunu düşünüyorum. ancak bazen yaptığı yorumlar abartı saçma olabiliyor. araştırmacı ve gazetecidir kendileri. bildiğim kadarıyla da şuan hukuk öğrencisi.
--- alıntı ---

19 aralık 1973 tarihinde istanbul'da dünyaya gelen müge anlı, marmara üniversitesi iletişim fakültesi'ndne mezun olmuştur. lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek isteyen anlı, kadir has üniversitesi'nde hukuk üzerine yüksek lisans yapmıştır.şuuurdan daha detaylı okuyun efenim

--- alıntı ---
devamını gör...
12.
bir gün kaçarsam bulmasından korktuğum kişi.
devamını gör...
13.
(bkz: hükümet kadın)
devamını gör...
programını bilmem de çok güzel kadındır. yaşı kaç bilmiyorum ama yaşına göre de çok güzel.
devamını gör...
kendisiyle sürekli çelilşen bilgisiz ama cahil egosu olan her şeyi bildiğini sanan şahıs. her program allaha emanet olun diyor fatiha okuyun diyor ben müslümanım diyor(banane senin müslüman olmandan veya kendini müslamanım diye kanıtlama amacından) ama hayvan haklarını savunuyor kurban bayramında müslüman reklamlığını yapıyor al çelişki 1 adam karısını dövüyor sen bu yetkiyi kimden alıyorsun diyor çıkışıyor nisa 34 den haberi yok bizim tv süslümanımızın. kadın haklarını savunuyor ama her program din tüccarlığı yapıyor.bir konu hakkında bu kadar bilgisiz olup bu kadar şov yapan biri daha görmedim.
devamını gör...
saçlarını siyaha boyamak istediğim sunucu. gazeteci. araştırmacı. 73 doğumlu.
devamını gör...
kahvaltı yaparken açıp izliyorum. bugün 55 yaşında 5 çocuklu 4 torunlu teyzenin biri fındık toplarken aşık olduğu 37 yaşındaki 3 çocuklu adama kaçmış. kocası çıkmış dön diye yalvarıyor. kadın halinden memnun. kaçtığı adamın karısı stüdyoda zor tutuyorlar, bırakın bir sinirimi alayım diyor. allah'ım ne günlere kaldık, çıldırıyorum. kaçtığı adama hamileyim diye yalan söylemiş 55 yaşındaki teyze. teyze sen idrarını tutabiliyor musun acaba ne hamileliği. kafam yandı sabah sabah. düzgün insan kalmamış memlekette.
devamını gör...
valla toplumsal boyutları tartışılır ancak ben televizyon izlersem sadece müge anlı seyrediyorum. benim için yararlı olan toplum için zararlı- ya da tam tersi- olabilir. en azından oraya adam gibi bi kaç sosyal bilimci koysalar gerçekten üst düzey bi program olabilir. hala salak psikiyatrla hukukçunun embesil yorumlarını dinliyoruz. başka adam yoksa bunların yerine, bunlar da olmasın.
devamını gör...
50 yaş krizine girmiş teyzelerin her gun izlediği programın sunucusudur. teyzeler bu programdan öğrendikleri bilgileri 'gün' sırasında birbirlerine anlatır ve "bizim zamanımızda böyle miydi? insanlık bitmiş bitmiş" gibi cümleler kurar.
devamını gör...
küçükken anneannemle kavga etme sebebimdi bu program. şimdi fark ediyorum da zevk sahibi kadınmış.

bugün nagihan’a hem üzüldüm hem kızdım. gerçek bir reality şov
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"müge anlı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim