1.
64 gündür koronavirüs tedavisine yoğun bakımda devam edilen, bugün itibarı ile normal odaya alınan antalya büyükşehir belediye başkanı.
devamını gör...
2.
geçmiş olsun dileklerimi sunduğum, gündelik hayattan da tanıdığım, zamanında uzun uzun muhabbet etme şerefine nail olduğum, yüreği güzel insan.
devamını gör...
17 ağustos tarihinde koronavirüs yüzünden hastaneye yatan belediye başkanı 105 gündür hastanede ve son 64 gününü yoğun bakımda geçiren muhittin böcek bugün video paylaştı.
buradan
devamını gör...
chp sayesinde 4 dönem konyaaltı belediye başkanlığı yapmıştır.antalya’yı bilenler bilir ağacı aday tapsan konyaaltında %55 alır.büyükşehir seçimlerinde chp,iyi parti ve sol partilerin oyları ile seçimi kazandıktan sonra u dönüşü yaparak gençliğini hatırlayıp tekrar sağcılığa soyunmuştur.bir daha seçim kazanamaz...
devamını gör...
ıyi bir belediye başkanı şimdi yalan değil konyaaltı falan baya güzel oldu bence ama bu kafayla giderse nasıl olur bilemem menderes bir daha aday olur mu, olur gibime de geliyor eğer o aday olursa muhittin abi kazanır o da bi gerçek biliyorsunuz sever akpliler kaybeden adayi bir daha aday yapmayı
devamını gör...
yarın en düşük işçi maaşını 28 bin lira olarak açıklayacak başkan.

tüm ulusal medyadan önce ben haber veriyorum. çünkü siyasetin nabzı normal sözlük'te atar ulan!
devamını gör...
akp'li iş adamları ile olan ticari ilişkilerinden sebep chp arasında pek de güven duyulmayan antalya büyükşehir belediye başkanı.
devamını gör...
memleketimin güzel insanı
antalya ve çevresi cayır cayır yanarken doktorların gitmemesi konusunda uyarmasına rağmen onları dinlemeyip yangın alanlarındaydı muhittin başkan ...covid tedavisinden yeni cıkmistı canını hice saydı ..her seyi unuturuz bunu unutmayız
devamını gör...
pazar gecesi yeniden seçilmesi elzem olan başkan. senciyiz başkan.
devamını gör...
yoruk ogludur has adamdir kalbimiz seninle muhittin baskan!
devamını gör...
az önce bir yorumcu, yörük olması ve son dönemde özellikle antalyanın kırsalına, yerlisine yönelmesi ile bu sürprizi yaptı dedi. yoksa akp alıyormuş.
devamını gör...
best ad - soyad kombinasyonu, kafkaist bir duruş, metamorfoza bir selam duruş
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"muhittin böcek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim