1.
onu kurtlar vadisine sokan osman sınav'a binlerce kez teşekkür etmesi gereken oyunculuğu kıt aktörümsü.
devamını gör...
2.
şaştı ama
devamını gör...
3.
kurtlar vadisi dizisi oyuncusu
devamını gör...
4.
en itici bulduğum, ve bana göre oyunculuk yeteneği sıfır olan kişi.
devamını gör...
5.
dizide sesi dublaj olan ünlü
devamını gör...


türkçesi sıkıntılı.
devamını gör...
benim için hala takım elbisenin emanet durduğu, pantolonunu göğüsüne kadar çektiği genç polattır.
devamını gör...
'fosforlu olan kedi gözleri bize yol gösterecek' şeklinde filozofumsu bir söylemde bulunan şahıs.(bkz: swh)
devamını gör...
kendini polat alemdar sanan, mehdi ilan eden, yapımcı abisi raci şaşmaz sayesinde, ömründe görmeyeceği bir üne kavuşan, türk oyuncu.
devamını gör...
tek bir mimikle dünyanın parasını götüren adam, rol modelim
devamını gör...
zamanında istanbul'da karşılaştığımızda yanında da janjanlı bir kadın vardı, polat bey felan meşhur o zamanlar, bir fotoğraf çekinelim dedik yanındaki janjanlı engel oldu. "polatcigim şoan hiç havasında değil" gibisinden bir şeyler söyleyip üzerine siper etti kendini. şimdi düşünüyorum da üç kuruşluk insanlara fazla değer vermişiz harbi zamanında.. geçen vakitlere kadar da kendini mehdi ilan etmişti zaten deli.
devamını gör...
bir zamanlar tip olarak hafiften al pacino'nun canlandırdığı tony montana'yı andırıyordu.
devamını gör...
zamanında çalıştığım iş yerinde beni mağdur edip paramı vermeyen patronlardan biriyle bir ilişki yaşadığının söz konusu olan haberleri dolup taşmakta olan yeteneksiz oyuncu
devamını gör...
haberlere konu olmuyor ama bunda deli para vardır bence 15 yıl bir dizide başrol oynadı ki o dizi 15 yıl reytinglerde bir numara kaldı ayrıca diğer filmler var vesaire.
devamını gör...
kurtlar vadisi’ne torpil ile girmiş olduğunu düşündüğüm vasat altı oyuncu.
devamını gör...
polatı bu değil de kallavi bi oyuncu oynasaydı dizi 5 kat daha büyük olurdu
devamını gör...
öğle saatlerinde fenalaşan ve hastaneye kaldırılan şaşmaz, anjiyo olmuş . sağlık durumunun iyi olduğu ve yoğun bakımda olduğu belirtilmiş.
www.yenicaggazetesi.com.tr/...
devamını gör...
dün kalp krizi geçirmiş hastaneye kaldırılmış oyuncu dur şuan durumunun iyi olduğu söyleniyor.

bu kurtlar vadisinde kim oynadıysa teker teker gidiyor bu yıl.

tez zamanda şifasına kavuşur umarım necati şaşmaz.

kim ne derse desin necati şaşmaz iyi bir oyuncu ve iyi bir insandır ilk 97 de ki performansına bakın tamamen dublörsüz pusu da duygusuzsa bunun sebebi yönetmendir.

kendisi hayran kitlesinden geçen defa sma lı bir bebeğe yardım etmelerini gerekli para toplanınca da yeni projesini açıklayacağını söylemiş ve yüksek miktarda yardım da yapmıştır.

bu adam kurtlar vadisinde oynamaya başladığı ilk günlerden beri basın tarafından karalanmaya çalışılıyor. son zamanlarda da eşinin iftiralarından çekiyor sahte mehdilik iddalarını o ses kaydını hepiniz duymuşsunuzdur. basın sorgulamadan haber yaptı insanlar sorgulamadan inandı linç edildi özellikle sözlüklerde ama kaydın da iddaların da sahte veya montaj okduğu mahkeme bilirkişi raporuyla ispatlandı şimdi kimse bu konuda konuşmaz tabii.

yine eşi necati şaşmaz dan dindar birisi olduğu gerekçesiyle boşandığını idda etti.

1. eşi'nin babası kadiri tarikatı'nın üyesidir necati şaşmazın dostudur aynı zamanda 2. necati şaşmaz'ın dedesinin kadiri şeyhi olduğunu bilmeyen yok ki kv popülerken de bu konuşuldu televizyonlarda.

eşi nagihan kaşıkçı boşanma sürecinde oğlunun velayetini değil yüksek bir miktarda nafaka istemiştir.

ve oğlunun kadiri tarikatında ulu kişi olarak görüldüğünü bunun da çocuğun psikolojisini bozduğunu idda etmiştir.

şaşmaz oğlunu ibadet ettiği yere götürmüştür evet hangimiz küçükken ailecek bayram namazıma gitmedik ki? bazı sanatçılar oğlunu af edersiniz küçük yaşta bar gazinoya götürüyor bundan iyidir yani.

ve ayrıca ulu kişi veya tarikat liderliği devri gibi bir mevzu söz konusu değildir kadiri tarikatını da bu haberlerden sonra çok araştırdım böyle bir mevzu olsa şuan zaten şeyhlik şaşmaz'ın soyunda olurdu.

necati şaşmaz'ın üzerine oynayıp durmaları soon zamanlarda beni çok doldurdu bunları yazmak istedim. özünde iyi bir adamdır necati şaşmaz bir çok kişiye maddi manevi yardım etmiştir ve bu güne kadar çoğu sözde oyuncu'nun aksine hiç bir kavgaya olaya vs. karışmamıştır ağzından küfür dahi duyamazsınız. dizi bittikten sonra kendisi dinine yönelmiş ve bunu da basına yansıtmamıştır basın yansıtana kadar. kimseyi de âlakadar etmez yaşantısı.
devamını gör...
eşi ve eşinin babası necati şaşmaz dan nafaka kurtaramayınca sarallar denen suç örgütünden necati şaşmazın öldürülmesini istiyorlar. arama polis kayıtlarına takılıyor

nafaka alamayınca adamın canını almaya kalkıyorlar bu ne para aşkıymış.

kaynak:
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"necati şaşmaz" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim