1.
10 kasım 2020 ermenistan'ın teslim olmasına imza koyduktan sonra ülkeden kaçtığı iddia edilen ermenistan başbakanı. soçi'de imiş.
devamını gör...
kendi düşen ağlamaz diye bir söz var. aynen kendi düşen ermenistan'ın başı da ortada sebep yokken azerbaycan'a saldırdı. ağır hezimete uğradı, çok kötü dayak yedi. sonuç olarak da boyun eğerek anlaşma imzalamak zorunda kaldı. şimdi de ağlıyor. artık bileti kesildi. vezir olacağım derken dünyaya rezil oldu.
devamını gör...
ermenistan başbakanı kendini rezil etmesiyle tanınmıştır.
devamını gör...
paşinyan'ın daha önce sarf ettiği "azerbaycan'a bir karış bile toprak vermeyeceğiz" sözlerine gubadlı'nın işgalden kurtarıldığı müjdesini verdiği konuşmasında atıfta bulunan aliyev, "cebrail'e yol çekiyordun. ne oldu paşinyanhani yol? şuşa'da parlamento binası inşa ediyordun? ne oldu? cehenneme gitti." dedi.
devamını gör...
n'oldu paşinyan? hani kafa sözlüğe başlık olmayacaktın? he, noldu?
devamını gör...
100 yıl aradan sonra türklere tekrar yenilen ermenistan'ın başbakanı. piyango bu faşist abimize vurdu. pek de salaktı. ulan ordun zaten yok oldu, daha ne askerlerimiz ablukaya alındı diye zırlıyorsun.

ermenilerin türk nefretine dayalı siyasetini kendi elleriyle, başarısızlığıyla çökerten adam. ermeniler bu adamı paramparça etmezse iyidir.
devamını gör...
halk tarafından istifasının istenmesi üzerine verilen sürede istifa etmeyince ülkesinde isyan çıkmış ermenistan başbakanı.
buyrunuz bakınız
devamını gör...
görevden ayrılmasını istemediğim ermenistan başbakanı. ilk olarak kendisi çok zeki biri gibi durmuyor. ikincisi de ermenistan'da rusya yanlısı bir hükümet yerine batı yanlısı bir hükümet türkiye'nin daha çok işine gelir.
devamını gör...
ilham aliyev'in dans konusunda yeteneksiz bulduğu ermenistan başbakanı.
(bkz: raks etmek)
devamını gör...
hep bu anı bekledim. n'oldu paşinyan?
devamını gör...
karabağ yenilgisi ardından ülkesinde hain ilan edilen başarısız lider , halk paşinyanı darbeyle devirecek gibi görünüyor , kendisi günlerdir ortalarda yok , kaçacak delik arıyordur muhtemelen
kim bilir belki de türkiye'ye sığınır :)
devamını gör...
halk desteği hala kuvvetli. savaş kaybetmiş olmasına rağmen böyle.
devamını gör...
kendi ülkesinin ordusundan cesaret, teknik imkan ve kabiliyet anlamında oldukça üstün olan azerbaycan silahlı kuvvetleri'nin dağlık karabağ bölgesine taarruzu neticesinde cebrayıl'a yol çekme hayalleri ebediyen suya düşen,statüsü gorbagor olan mevcut ermenistan başbakanı.
devamını gör...
cebrayıla yol çekmek isteyip çekememekle irice bir hamster'a benzeyen düşman meslekdaşı tarafından itham olunan çirkin herif.
devamını gör...
(bkz: n'oldu paşinyan)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"nikol paşinyan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim