1.
üniversitede kendi evimi kurup misler gibi yalnızlığın tadını çıkarırken bir gün yine lastikli çarşaf değiştiriyorum, boy aynasında süngerle cebelleşen hâlimle karşılaşınca “kendi kendine lastikli çarşaf değiştiremeyen de gelip sana tatava yapmasın.” diye gazlamıştım kendimi.

lastikli çarşafı süngeri bir güzel bazadan ayırmadan takmaya çalışmayın arkadaşlar. çıkarın, sünger size uysun öyle daha kolay.
devamını gör...
2.
doktora(phd) yaptıgım güzide(!) okulun bizi kaldığımız lojmanlardan koparıp yurda atmasıyla bu sabah itibariyle ve 30uma merdiven dayamışken yerleştiğim yurt odasında yaptığım aktivite...
devamını gör...
3.
kyk da değiştire değiştire terminatöre döndüm 2 dakikada halloluyor.
devamını gör...
4.
köşe kapmaca
devamını gör...
5.
bence insanların zorlanmalarının sebebi doğru lastikli çarşafı bulamamış olmalarıdır. doğru lastikli çarşaf yatağınıza laps diye geçer, bir oradan bir buradan fıt fıt hallolur. insanı yormaz, üzmez, çarşafsız yatsam ne olur ki sorularına gark etmez. başka lastikli çarşaflara şans verin. doğru lastikli çarşafla karşılaştığınız gün onu gözünden tanıyacaksınız.
devamını gör...
6.
bi oyun vardı elde tokmak, delikten çıkan solucanların kafasına vuruyordun. onun gibi bişey. bir köşeyi yapıyorsun öbür yandan pörtlüyor. can sıkıcı. iki kişi yapılması gereken görevlerden olması sebebiyle yalnızlığınızı yüzünüze tokat gibi vurur.
devamını gör...
7.
çok zor olmayan beceri. köşelere lastikleri geçirmek ne kadar zor olabilir.
devamını gör...
8.
yurtta bizzat yaptığım eylem ve yalnız yaşamın gerçeği.
devamını gör...
yalnızlığın tanımıdır.
devamını gör...
10.
bunun bana zor gelmediğini söylüyorum. siz durumu anlayın...
devamını gör...
11.
evde bir de kedi varsa mükemmel spordur.
devamını gör...
12.
özel teknikleri vardır.önce üst kenarlar sonra alt kenarlar adeta bir dikdörtgen şeklinde birleştirilir.
devamını gör...
13.
kullan at cinsini kullanmak istediğim icattır. üniversitede bir yere kadar kullanıp fırlatmışlığım vardır , şimdi anneme eziyet olmasın diye ses çıkarmıyorum.
devamını gör...
14.
tam bir eziyettir bir tarafı yaparsın diğer taraf bozulur. resmen dalga geçer gibi.
devamını gör...
15.
insanın yalnız olduğunu yüzüne çarpan olaylardan biridir.
devamını gör...
16.
tam bitti dersin bir köşenin lastiği atar. oldukça acıklı bir durum.
devamını gör...
17.
yatakla güreşmeyi öğreten eylem.
devamını gör...
18.
yatağın dört tarafına da erişebileceğiniz bir durum varsa çok sıkıntılı olmayabilen bir durumdur. amaa yatağın bir tarafı illa duvarla ya da pencereyle temas ediyorsa, işte o zaman tek başına güreşe tutuşursun yatakla. yatağın üstündeyken kendi ağırlığınla birlikte yatağın köşesini ufacık kaldırıp çarşafın lastiğini kıstırmayı öğrendikçe mutlu olmayı öğrenirsin. bir bakmışsın bir süre sonra hızlı ve başarılı bir şekilde çarşaf değiştirmeyi öğrenmişsin. bisiklet kullanmayı öğrenmek gibidir aslında, bir kere öğrendin mi unutulmaz. en kötüsü ise şudur, ufak takıntıları olanlar varsa bilir; o kadar cebelleştikten sonra birden farkedersiniz ki çarşafı ters takmışsınızdır. göz kapağınızda ufak titremeler başlar. eğer çiçekli böcekli bir çarşaf ise, o çarşaftaki çiçekler, güller ters bakıyordur size. olmazdır, senin yatış koordinatlarınla uyumlu olmalıdır yönleri... tek başına lastikli çarşaf değiştirmekten daha kötüsü ise; ikinci kez tek başına lastikli çarşaf değiştirmektir.
devamını gör...
19.
kişiye yalnızlığının bu kadar yüzüne vurulduğu başka bir olay var mı sanmam
devamını gör...
20.
kyk da değiştire değiştire profesyonel olduğum durumdur. birde tek başına yorgan kılıfı takmak vardır onun iyice püf noktalarını öğrendim
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tek başına lastikli çarşaf değiştirmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim