trt radyo-1, trt fm, trt radyo-3, trt nağme, trt türkü, trt radyo haber adlı 6 radyo kanalıyla ulusal, trt çukurova, trt trabzon, trt gap, trt antalya, trt erzurum radyolarıyla bölgesel yayınlar yapan, enfes program içerikleri ve çalma listeleri olan trt radyoları. mütemadiyen trt radyo dinleyiniz, dinlettiriniz.
devamını gör...
trt arşivinde eski radyo tiyatroları bulup dinleyebilirsiniz. bu da nacizane önerimdir.
devamını gör...
hâlen dinleyen varmı dedirten durum .
devamını gör...
trt radyo-3 aralarında ki en güzide radyodur. geceleri klasik müzik, akşamları cazz müzik ve ekseriyetle de rock müzik çalarlar. umarım bir gün çizgisinden kaymaz.
devamını gör...
çocukluğumda kahvaltılarımıza eşlik eden radyolardı.arkası yarın serisiyle öğleden sonralarıma heyecan katardı. üniversite sınavına hazırlanırken de kulak arkadaşım oldu sağolsunlar. artık daha çok podcast'lerini dinliyorum.
devamını gör...
trt dinle üzerinden dinlenebilecek radyolardır.

(bkz: trt fm)
(bkz: trt türkü)
(bkz: trt radyo 1)
(bkz: trt nağme)
(bkz: trt radyo 3)
devamını gör...
ben alem fm dinliyorum ,89.2
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"trt radyoları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim