1.
devlet kanalı. ( trt haber, trt müzik, trt çocuk, trt1 )
devamını gör...
2.
bir an önce kapatılması gereken kurum.
devamını gör...
3.
liberallerin satacağız dediği tv kanalları
devamını gör...
4.
bunun vergisi bile var genşler
devamını gör...
5.
trt 1'de fln eskiden çok güzel programlar vardı.. ama yada eskiden her şey güzel değil miydi zaten..
devamını gör...
6.
her girişimleri, programları bir amaca hizmet eden eskiden devlet kanalı olan sözde devlet kanalı. yaptıkları belgesellerde dahi insanı yaşanılan durumlara ve çevreye karşı şüküre dve doymuşluğa sevk ediyor.
devamını gör...
tv alırken, radyo alırken, telefon alırken, hatta araba alırken (üzerinde radyo var diye), elektrik faturası öderken bir miktar da bunlara gönderdiğimiz kurum.
devamını gör...
neden vergi verdiğimizi alamadığım kurum.
devamını gör...
eymir'den her çıktığımda önüne işeyesim geliyor ama yapamıyorum. bir gün bu çılgınlığı yapacağım.
devamını gör...
belgesel kanalı her sokağa çıkma yasağında televizyonda akşama kadar açık. arka planda ses olsun diye bu kanalı seçti ev ahalisi. sanırım tek başımıza trt payı kavramını ortadan kaldıracağız.
devamını gör...
hakkında doğru dürüst bir tanım yapmayı çok istediğim ama son yıllardaki tutumu nedeniyle sadece t(ı)rt diyebildiğim televizyon kanalı.

biz bu trt'de ne programlar izledik, ne günler gördük... masumlar apartmanı dışında yıllardır açıp bakmıyorum bile.
devamını gör...
trt dinle diye bir uygulama var spotify gibi sadece daha nostaljik. ve çok güzel podcastler var. sesli kitaplar , radyo tiyatrosu... güzel programlar da var. bakın derim benim çok hoşuma gidiyor.
(bkz: https://www.trtdinle.com/)
devamını gör...
kanal istanbul projesine karşı olanları,"doğrusu ne?"adlı programları aracılığıyla direkt olarak yalancılıkla suçlayan,yandaş yayıncılık anlayışına sahip,halkın kanalı(!)
devamını gör...
ya sizin vereceğiniz yayına başlayayım be kardeşim. yıl 2021 ya. hala nasıl ses sorunun olabiliyor? lan istesen beceremezsin bunu ya. zorlasan olmaz ya.
devamını gör...
adam " alıcılarınızla oynamayın " dedi yaa.şaka gibi.
devamını gör...
euro 2020 turnuvasını tam bir eziyet haline getiren spikerlerle dolu kanaldır. gidin biraz bein sports'u örnek alın böyle maç mı anlatılır sanki pes oynuyorlar.
devamını gör...
uefa in trt'ye şifre koymasını istemesidir. ne alaka uefa zaten 4 yılda bir düzenlenen bir turnuvayı birakta adam akıllı izleyelim.
devamını gör...
euro 2020 maçlarının devre arasında yeni dizilerin reklamlarını yapan devlet kanalı.
biri alparslan, diğeri de sanırım barbaros hayrettin'i anlatan diziler. anlaşılan seçimler önce yine verecekler halka coşkuyu. netekim trt tarihi dizi yapınca pek tarihe bağlı kalmıyor. vergilerimiz engin altan trtdizilerinekapakatan'a gidiyor.
teşkilat diye bir dizi yapmışlar denk geldim, sitcom tadında, kahkaha efektsiz.
devamını gör...
türkiye'deki en büyük bütçeye sahip yayın kuruluşu, hatta devlet kurumu. devlete ve millete taraf olmak yerine, kendini devletleştirmeye çalışan hükumetin 1. dereceden propaganda aracı oldu. aldığınız elektronik aletlerin en az %70'i trt bandrollü ve trt bundan para kazanıyor. elektrik faturalarınızdan kendisine ayrılan pay var, üstelik devletten de ödenek aliyor. devlet kasasına yük olan zibilyon tane kanalı var. sabah akşam insanlara siyasal islam ideolojisini pompalayan dizilere, filmlere ve haber bültenlerine de sahip.

genel müdürü bilal erdoğan'ın kartal imam hatip lisesinde sınıf arkadaşı olan bir zatı muhteremdir. milyon dolarlık bütçelere sahip olmasına rağmen vasat yapımlar ile inanıyorum ki gözlerimizi kanatmaya devam edecek.
devamını gör...
simdi iktidar değişse oturup belki de haftalarca düşünecek trt ye kimi atayalım. trt yi anadolu ajansını nasıl dizayn edelim. her gelen iktidar bunları düşünecek. trt üzerinden iktidarların kendi lehlerine propaganda yapması önlenemeyecek. kısacası bunlarla hiç uğraşmamak lazım. ben cb olsam ilk iş bunları satarım. bir halta yaradığını zaten bu güne kadar görmedim. amerikada devlet televizyonu yok, adamlar dünyanın en güçlü en ileri ülkesi...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"trt" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim