1.
dürüst ve samimi bulduğum az sayıda youtuber'dan bir tanesi. özellikle vloglarını çok seviyorum.
devamını gör...
2.
tuvbanın düğün konusması geldi aklıma yine...ceyhun beni dinle serefsiz hahahahahah..tuvba cok minnos bi tip zaten,bayılıyorum kendisine.
devamını gör...
ses tonunu çok beğendiğim youtuber.
devamını gör...
fark ettim ki çoğunluğun aksine samimi bulmadığım bir youtuber,influencer.
devamını gör...
sevdiğim, samimi bulduğum, kendime yakın hissettiğim kendi halinde bir youtuber. videolarını izlemekten keyif alıyorum. dizi zevkimiz de uyuşuyor, tavsiyeleri hoş.
devamını gör...
çoğunluğun aksine tanımıyorum
devamını gör...
yaşadığı zorlukların aynılarını ben de yaşadım,o yüzden kendimi yakın hissediyorum onla.çok güzel bir kadın,videolarına da bayılıyorum.herkesin sevebileceği tatlı bir youtuber bence.
devamını gör...
samimi bulduğum, arkadaş ortamına imrenerek baktığım youtuber. sıkıldıkça eski vloglarını açar izlerim, keyif veriyor bana. eşi de çok samimi ve sakin biri bence.
devamını gör...
2 yılı aşkın zamandır takip ettiğim çok eğlenceli ve tatlı bir youtuber. son zamanlarda yayın da açmaya başladı. evliliğinden tutun arkadaşlarına kadar samimi ve doğal bir hayatı vardır. iç mimar olarak çalışmak istemeyerek youtube’a yönelmiş ayrıca faunworks isimli bir yer açıp çiçek ve aksesuar işini de yürütüyor. “kendim bildim bileli sessiz ve içe kapanık biriydim.” diye anlatır kendini hep. ama bu kadar insanın sevgisini kazandıkça bunun değiştiğine inanıyorum. eşi ceyhun’un her anında yanında olduğunu söyler bu sayede mutlu ve genç bir evlilikleri de vardır. ayrıca eşinin ve arkadaşlarının “madrigal” isimli gruplarının da sıkı bir takipçisiyimdir. “seni dert etmeler” şarkısı dilimize yapışıp her yerde duymaya başladık. bu kadar uzun zaman takip edince değişimini de takip edip kendimden yaşça büyük insanı çocuğum gibi destekliyorum hâliyle. umarım hep mutlu olur.
devamını gör...
asıl adı tuğba yılmaz kaan karakaş olan hanımefendidir. madrigal'den ceyhun'un da eşidir. severim tatlı biridir kendisi.
devamını gör...
çok tatlı bulduğum ve tarzını sevdiğim nadir yotuberlardandır. arkadaş grubuna aşırı özeniyorum..
devamını gör...
eski küçük evlerinden taşındıklarından beri küsüm kendisine. o evdeki fazlalıkları atıp şöyle güzel bir toz almanın hayalini az kurmadım lol. ayrıca komşusu ecmel’in de evi ıvır zıvırla doludur keşke bana düşse de gidip toplasam neyse konu bu değildi.
devamını gör...
tuvba. bu kadını o kadar seviyorum ki bütün sosyal medya hesaplarımdan takip ediyorum sanırım. yani samimi geliyor açıkçası diğer youtuberlar gibi değil bence. videoları eğlenceli falan. hayatımı çiziyorum videosunu 50 kere falan izlemişimdir kendisinden daha iyi bile biliyor olabilirim hayatını.* bu arada eşi ceyhun karakaş da 'seni dert etmeler' şarkısı ile bilinen madrigal'in bir üyesi. bu çifti normalde çok överdim ama ama şimdi kimsenin gözü kalsın istemiyorum bu yüzden es geçiyorum burayı. ama şöyle diyim düğün videolarını da baya izlemişimdir. izlenesi bir kanal tavsiye ederim.
devamını gör...
samimi bulduğum influencer. yani bir influencer ne kadar samimi olursa o kadar işte. depresyonda olduğu için video çekmediğini açıkladığından beri sempatim daha da arttı. bir de son soru cevap videosunu izledim. watsons ve turkcell ile çalışmadığın söylemiş, gelirini açıklamış falan ee daha ne yapsın bir youtuber?
devamını gör...
influencer aleminin tek samimisidir,ilk videosundan itibaren takip ediyorum.hamile olduğunu öğrendim kendim doğuracakmışım gibi telaşlı ve mutluyum..
doğurdu!dünya tatlısı ekin bebik 4 aylık!!!
https://youtu.be/chwm1ry_vdı
devamını gör...
kardeşim izlerken "ne boş insanlar, günlük hayatlarını çekip koyuyorlar, ne üretiyorlar yani, nesini izliyorsun" dediğim ama izlemeye başladığım youtuber... hala pek bir şey ürettiğini düşünmüyorum o ayrı konu. yemek yerken ya da pcde bir şeylerle uğraşırken yan pencerede izlemelik.
ayrıca hamileliğin verdiği kilonun çok yakıştığı kadın. 5 ay önceki videosuna göre başka biri sanki.
devamını gör...
son günlerde bebişi olmuş bir fenomen. kendimi yakın hissettiğim ve doğal bulduğum çok sayılı influencerlardan.
devamını gör...
önceden pek sevmiyordum, arkadaş ortamı acayip yapmacık geliyordu, çoğu sevmediğim ve tanımadığım insanlardı zaten. hamileliğini açıkladığı videosundan bu yana sevmeye başladım kendisini nedense. en sevdiğim influencer falan değil ama tatlı biri bence.

oğlu da çok tatlı ayrıca <3
devamını gör...
bayılıyorum kendisine.
youtuber, instagram fenomeni madrigal'in yengesi
devamını gör...
içindekini çıkarsa da hepimiz rahatlasak diyordum. ama çıkardıktan sonra daha da bayıcı olmaya devam eden ne iş yaptığı belirsiz kadın.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim