inkar edilemeyecek düzeyde varlığı kanıtlanmış sevdadır.
ancak bu sevda bu daha da uzun gözükmek için değil, uzun boylu kadınlara topuklu ayakkabı yakıştığındandır.
devamını gör...
imkansız aşk.

giymesem bile herkesin tepesinden bakıyorum. hele kışın botla daha feci oluyor. keyfi topuklu giyecek durumda değilim. özel günlerde olur. o da elbiseyi taşısın diye ama çoğu zaman ona da gerek yok. kısa topukla işi bitirebiliyoruz.
devamını gör...
kime neyse?..*

şimdi uzun boylu kadınlar, klasik ayakkabı da giyse, spor ayakkabı da giyse, o 1 santim topuk bile göze batar. niye? bıyı ızın dığıl ıyıkıbısı tıpıklı.. vıvıvıvıvı..

göze batıyoruz göze. ben bile göze batıyorsam 1.75'in üstündeki at gibi hatunlar ne yapsın? vereceğim tek cevap kudurun olur..

t: hababbam sınıfının, fenerbahçe sevdasıyla ölümüne kapışan sevdadır. *
devamını gör...
kısa boylu erkekler yorumlara bakıp seri çıkış yaptılar bu başlıktan.
devamını gör...
rahatlığın ve spor ayakkabının kölesiyiz. 1.70 boyum var neden kendime eziyet edeyim. spor ayakkabı dünya üzerinde düşünülmüş ve yapılmış en iyi buluş.
devamını gör...
kadınların çoğu sever topuklu ayakkabı giymeyi. çünkü havası vardır topuklu ayakkabının. insan kendini daha uzun daha ince hisseder, öyle de görünür. bir kadın hangi boyda olursa olsun topuklu ayakkabıyla boyunu 10 cm kadar uzatabilir. uzun boylu kadınlar neden bunu kullanmasın.
devamını gör...
düz ayakkabılar spor, babet, converse ve sandaletten öteye gidememekte olup çirkindir, topukluda ise hayal gücü oldukça geniştir, estetiktir.
bir de boyunuz uzunsa ayağınız da büyüktür ki babet ve converse kayık gibi durur.
haliyle uzun boyluların topuklu tercih etmesinin egoyla alakası yoktur sadece kısalar böyle düşünmek ister.

kendi adıma pantolon bir derece ama etek ve şortu topuklu ayakkabısız ya da çizmesiz düşünemem bile. ancak "bizi komplekse mi sokmaya çalışıyosun deve gibi boy var bir de topuklu giymiş"ler olmazsa olmazdır, gülünüp geçilmelidir.
devamını gör...
kadınların zarif birer hayvan gibi görünmesine yardımcı olan giyim kuşam eşyalarını tasarlayan moda dünyasının dayatmalarının sonuçlarından biridir.
devamını gör...
at gibi tabirinin izahı olabilir. kısa erkekler üzgün.
bu arada tanıdığım uzun hanımefendilerin hiç biri, özel günler harici topuklu tercih etmiyor. kısalar daha düşkün sanki.
devamını gör...
topuklu ayakkabı giyen var mı hala ?
düğünden düğüne ürünü oldu artık.
pandemi dönemi ve sonrasında herkes spor giyime yöneldi.
devamını gör...
ayıp
günah.
memleketin kadınlarının yarısı 160 cm bile değil.
ablacım sen onlara gökyüzünden bakınca ne olacak
kaldı ki memleketin erkekleri de 170 cm ya var ya yok.
yüksek topuklu giyip
bize doğru eğilmekten kambur olacan
gerek var mı
yazık değil mi boynuna
gel sen babet giy.
ayakların yere sağlam bassın.
zaten uzunsun,
denge sorunu yaşama.
(bkz: ortalama uzunluktaki türk kadınından tavsiyeler)
devamını gör...
tüm canlılara işaret ve baş parnağını bir birine yakışlaştırarak küçültme etkisi yaratabildiği içindir.
devamını gör...
bilakis gördüğüm, kısa boylu kadınlar topuklu hatta yükzek topuklu ayakkbıları daha cok tercıh eder yüksek topukluyla halay çekenini gördü bu gözler. zaten uzun olunca topuklu gibi rahatsız bir ayakkabıya gerek duymuyorsun. topuklu gıyınce bayrak direği gibi olmamızda cabası. tespitin yanlış oldugunu belirtirim
devamını gör...
topuklu ayakkabı sevdasını geçtim tercihlerim arasında hiçbir zaman olmamıştır.
fakat şöyle bir gerçeklik var ki ; pigmelere ve postürü bozuk olanlara ne yapsalar yakışmıyor maalesef.
uzun boylu olanlar hali hazırda sülün gibi olduğu için topuklu ayakkabının kendilerine daha çok yakıştığı aşikardır.
kırk yılda bir giysem bile(ya da uzun boylu birinin giydiğini gördüğümde)kuğu gibi süzüldüğümü görüp , bakışların bana yöneldiğini görünce yakıştığını bir kez daha anlıyorum.
devamını gör...
kadınların topuklu sevdiğine çok rastlamadım. genelde davet, balo, düğün, tören gibi özel anlarda şık olmak için giymek zorunda kalıyorlar gibi bir durum var. günlük hayatta iş için şık giyinirken de topuksuz tercih eden kadınların sayısı çok arttı. yurtdışındaki tanıdığım kadınlarda da aynı durum var. hepsinin ortak söylediği şey topuklunun ne kadar rahatsız olduğu. açıkcası haklı olabilirler ama bir erkek olarak topuklunun kadınları çok zarif gösterdiğini düşünüyorum. sadede gelirsek kadınların uzun ya da kısa boylu fark etmeksizin topuklu giyme sıklıklarını arttırmalarını diliyorum...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"uzun boylu kadınların topuklu ayakkabı sevdası" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim